تا کارناتاکا افزایش قیمت سوخت به بهبود مالی دولت به عنوان مشروب فروش کند…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این اوتار پرادش و کارناتاکا دولت ها تصمیم به افزایش مالیات بر مشروبات الکلی و سوخت روز چهارشنبه به mop تا منابع به مبارزه با کروناویروس چند روز پس از Delhi, آندرا پرادش, و, West Bengal, افزایش مالیات بر مشروبات الکلی.

در سه روز گذشته متحده مانند دهلی آندرا پرادش و بنگال غربی بود افزایش مالیات بر مشروبات الکلی را به صندوق مبارزه با Covid-19.

چندین ایالت از جمله West Bengal, Karnataka, Uttar Pradesh, Rajasthan و Uttarakhand در روز شنبه گزارش شده تا 20 درصد بالاتر از درآمد مالیات غیر مستقیم نسبت به روزهای عادی و گفت: عجله گزارش روز دوشنبه بود که به آرامی کاهش تدریجی. به عنوان یک نتیجه مردم کمتر دیده می شد در مشروب مغازه ها در این کشورها.

اما زنان در Uttarkashi district of Uttarakhand Bolangir در Odisha و در برخی از نقاط Telangana و آندرا پرادش اعتراض بیش از بازگشایی مشروب مغازه ها گفت: این امر از خط خارج خانواده خود را. در غرب بنگال را North 24 Parganas منطقه برخی از زنان دارای حق اعمال چوب کوبید افرادی که از صف خارج مشروب vends.

این اوتار پرادش کابینه در روز چهارشنبه به تصویب طرح ساخت بنزین و مشروب گران به کسب درآمد اضافی تومان 4,429 کرور در 2020-2021 گفت: دولت وزیر دارایی Suresh Khanna. او گفت: قیمت بنزین افزایش خواهد یافت تومان 2 در هر لیتر از حال Rs 71.91 و دیزل Re 1 در هر لیتر از Rs 62.86. قیمت ها افزایش خواهد یافت و از چهار شنبه شب.

کابینه تصمیم به ساخت مشروب گران توسط Rs 5 در هر بطری در مورد کشور ساخته شده مشروب به 400 تومان در هر بطری (بیش از 500 میلی لیتر) در مورد مارک های وارداتی خارجی مشروب.

برای مارک های منظم و حق بیمه دسته اضافی 20 تومان شارژ خواهد شد در 180 میلی لیتر بطری تومان 30 در 180 میلی لیتر به 500 بطری میلی لیتر و 50 تومان در بیش از 500 میلی لیتر بطری, او گفت:. برای وارد مشروب 100 تومان اضافی شارژ خواهد شد در 180 میلی لیتر بطری در حالی که Rs 200 مقدار اضافی شارژ خواهد شد در 180 میلی لیتر به 500 میلی لیتر بطری. اضافی 400 تومان شارژ خواهد شد در بیش از 500 میلی لیتر مشروب وارداتی.

پس مارس 4, زمانی که مشروب مغازه افتتاح در دولت, دولت کردم تا درآمد حاصل از Rs 200 کرور. “ما حداکثر درآمد در روز شنبه حتی اگر وجود دارد بسیار اعتیاد به مواد مخدره در دوشنبه” یک مقام رسمی گفت. در 2019-20 تا به حال به دست آورده درآمد از تومان 23,918 کرور از مشروب فروش (2018-19) در برابر هدف از 30000 تومان کرور.

کارناتاکا وزیر BS Yediyurappa همچنین اعلام کرد افزایش قیمت مشروب 11 ٪ و یک بسته محرک اقتصادی به ارزش تومان از 1610 کرور. به عنوان بخشی از بسته دولت تصمیم گرفته است به پرداخت یک زمان جبران تومان 5,000 تومان 60,000 واشر مردان (dhobis), Rs 2,30,000 به آرایشگران, Rs 7.75 لاخ به صورت خودکار کالسکه و رانندگان تاکسی.

در غرب بنگال بزرگ راش شاهد خارج فروشگاه ها مشروب برای دومین روز متوالی با وجود این دولت افزایش قیمت 30%.

بنگال کمیسیون مالیات غیر مستقیم Niranjan Das گفت: فروش مشروب در دو روز گذشته در حدود 58 کرور روپیه است که کمی بالاتر از حد طبیعی روز. به طور متوسط بنگال می شود 25 کرور تومان از درآمد مالیات غیر مستقیم. “در دوشنبه مشروب فروش بود در مورد Rs 29 کرور و در روز سه شنبه آن را در مورد Rs 28 کرور حتی اگر بارها و مشروب مغازه ها در مراکز بسته شده,” Das گفت مشروب فروش کمک قابل ملاحظه ای به وزارت امور خارجه درآمد.

به طور مشابه, درآمد از مشروب فروش است دلگرم شده است در آسام. در سه روز, دولت به دست آورده 75 تومان کرور روپیه به عنوان درآمد حاصل از مشروب فروشی بود که 65 تومان کرور روپیه برای کل مارس, مقامات گفت. در ماه آوریل با توجه به مستند دولت تا به حال به دست آورده تنها تومان در شش کرور از مشروب فروش است. راجستان گزارش درآمد از تومان 40 تا 45 روز سه شنبه و Madhya Pradesh در مورد Rs 40 کرور.

در هاریانا که در آن مغازه ها باز شده در چهارشنبه صف های طولانی دیده می شد در خارج از مشروب vends در چند منطقه از جمله بیوانی, داری, روتک و Sonepat مناطق. با این حال در بسیاری از نقاط vends باز نمی شود در صورت عدم وجود سهام, مقامات گفت.

RK Pandey ساکن Kumaon که منتظر 30 دقیقه در خارج از liquor store گفت: “مشروب فروشگاه بسته شد و به مدت شش هفته و مردم مطمئن نیستید که آیا آن را باز باقی خواهد ماند فردا یا نه به طوری که آنها پا مشروب.”

وجود دارد گزارش ها از زنان در اعتراض vends باز کردن در برخی از مناطق مانند Uttarkashi و Chamoli منطقه. Sunita Negi رئیس ویرپور ایجاد کرد گفت: “مردم شده اند مشغول به کار در اینجا در این روستا و روستاهای اطراف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. این وضعیت فقط بدتر خواهد شد اگر مشروب مغازه ها باز هستند به عنوان مردان را صرف پول در مشروب.”

مشروب مغازه ها باقی مانده بسته در Jharkhand, کرالا و پنجاب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>