تا بیمارستان ارائه می دهد Covid-19 منفی گزارش 2,500 تومان مجوز به حالت تعلیق

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صفحه اصلی / جهان نیوز / تا بیمارستان ارائه می دهد Covid-19 منفی گزارش 2,500 تومان مجوز معلق

مرتا CMO Rajkumar گفت: “در این ویدئو یک مرد از بیمارستان شنیده می شود گفت که او می تواند به ترتیب COVID-19 منفی گزارش و فرد می تواند عملیات و یا چیزهای دیگر انجام می شود.”

هند به روز شده: Jul 06, 2020 06:53 IST

A health worker in personal protective equipment (PPE) shows a blood sample from a resident, while conducting tests for the coronavirus disease (Covid-19), in the neighbourhood of El Tejar, in La Paz, Bolivia on July 5, 2020.
یک کارگر بهداشت در تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) را نشان می دهد یک نمونه خون از یک مقیم در حالی که انجام آزمایشات برای بیماری کروناویروس (Covid-19) در محله ال تجر در لاپاز, بولیوی در 5 ژوئیه سال 2020 است.(انتخاب فایل عکس )

این مجوز از یک بیمارستان خصوصی در اوتار پرادش را مرتا متوقف شده است و پس از نشان دادن آن عضو هیات ارائه جعلی Covid-19 گزارش ویروسی رفته بود.

“یک ویدئو ویروسی رفته بود در مرتا. ما ثبت نام یک مورد در این زمینه است. ما باید به حالت تعلیق مجوز خانه سالمندان. امروز ما مهر و موم شده آن را نیز. دقیق اقدام خواهد شد در مقابل کسی که چیزی شبیه به این در این زمان بحران گفت:” آنیل Dhingra منطقه بازپرس مرتا.

در این ویدئو فرد شنیده می شود گفت که آنها ارائه Covid-19 منفی گزارش تومان 2,500, Desain اعلام کرد.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

مرتا CMO Rajkumar گفت: “در این ویدئو یک مرد از بیمارستان شنیده می شود گفت که او می تواند به ترتیب COVID-19 منفی گزارش و فرد می تواند عملیات و یا چیزهای دیگر انجام می شود. ما را شناسایی کرده اند ، ما باید به حالت تعلیق مجوز از بیمارستان و یک شاه ثبت شده است.”

htsmartcast

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>