تا شرکت های ساخت ضد گلوله کت خندق چین می گویند: “هیچ اعتماد”: گزارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کانپور یکی از مراکز پیشرو برای ساخت ضد گلوله کت برای سربازان ممنوع, چینی, محصولات, Hindustan Times’ خواهر انتشار هندوستان روز جمعه اعلام کرد.

شرکت های مستقر در کنپور تبدیل شده به سمت اروپا و آمریکا شرکت برای تهیه مواد اولیه برای ساخت زره بدن و کت که نجات جان سربازان هندوستان بیشتر گزارش شده است.

در اوایل این هفته, Niti Aayog, عضو, V K Saraswat گفته بود که شرکت های هندی تولید ضد گلوله کت باید به جلوگیری از واردات مواد اولیه از چین به دلیل “تناقضات در کیفیت” از محموله.

“چند بار مواد خام وارداتی از چین (تولید ضد گلوله کت) هستند با کیفیت خوب نیست… ما باید به جلوگیری از واردات از منابع چینی به دلیل تناقضات از مواد اولیه با کیفیت” Saraswat گفت: خبرگزاری PTI در روز دوشنبه.

Saraswat پیشین دفاع از تحقیقات و توسعه سازمان (DRDO) رئیس گفت: شرکت های تولید ضد گلوله کت برای ارتش می توانید مواد خام از منابع دیگر هستند که تولید کننده تجهیزات اصلی (نصب شده) تولید سازمان است.

دفتر نخست وزیر (PMO) خواسته بود Niti Aayog به تهیه یک نقشه راه برای “incentivising” تولید داخلی بسیار سبک وزن بدن زره و محافظ چرخ دنده ها. اداره استاندارد هند نیز نهایی هنجارهای کیفیت برای زره های بدن مورد استفاده قرار گیرد توسط نیروهای هند.

این سر و صدا برای تحریم کالاهای چینی در حال رشد بوده است و همیشه از لاداخ-صورت خاموش در Galwan دره در 15 ژوئن.

این کت استفاده از الیاف و یا رشته که در حال وزن سبک و قوی است. این ضد گلوله کت دارای دو لایه است. لایه فوقانی و سرامیک و درونی ترین لایه ساخته شده از مواد بالستیک.

هنگامی که یک گلوله اعتصاب باد و سرامیک لایه می شکند اشاره کرد که انتشار انرژی است. این انرژی ما جذب شده توسط بالستیک لایه نگه داشتن سربازان امن است.

صنعتگران هندوستان به صحبت کرد گفت: آمریکا و شرکت های اروپایی قابل اعتماد هستند وقتی که می آید به makign جمله مهم زندگی-صرفه جویی در کت و حتی کلاه.

“ما اعتماد ندارند چین به خصوص در بخش حساس مانند دفاع. ما خرید مواد اولیه به این bulleto اثبات کت از دانمارک و شرکت های آمریکایی” گفت: Mayank Shrivastava MD NCFD.

هند از دست داد 20 از آن پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ در خشونت آمیز چهره در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) بزرگترین رویارویی بین ارتش های چین و هند در بیش از چهار دهه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>