تا پلیس به بازداشت و اخراج از خدمت برای جلق قبل از شاکی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک افسر پلیس در اوتار پرادش را دئوریا منطقه که گرفتار در دوربین خودارضایی قبل از یک زن شاکی بازداشت شده است و همچنین اخراج از خدمات دولت به پلیس گفت: روز پنج شنبه. محکومیت افسر رفتار دولت و پلیس تاکید سیاست تحمل صفر نسبت به جنایات علیه زنان است.

“ما محکوم ننگین & نابخشودنی انجام بازرس Bhishmpal ، S. H. O. ایستگاه پلیس Bhatni, دئوریا. او بازداشت شده است و همچنین اخراج از خدمت. U. P. پلیس تأکید این سیاست تحمل صفر را به جنایت علیه زنان کوردلی & فساد ایم” مدیر کل پلیس اوتار پرادش است.

FIR در بخش 166 (بنده سرپیچی از قانون) 354-یک (آزار جنسی) و 509 (عمل با قصد توهین به عفت زن) از قانون مجازات اسلامی در حال حاضر ثبت شده در برابر بازرس Bhishmpal سینگ بود که absconding پس از این حادثه به نور آمد.

یک مقام پلیس از جلالی گفت: تحقیقات اولیه نشان داده بود که متخلف تصویری ثبت شده در 22 ژوئن زمانی که بازرس نوشته شده بود به عنوان مسئول Bhatni ایستگاه پلیس. روایت توالی از رویدادهای رسمی گفت: بازرس دیده می شد در صندلی خود را در حالی که آن دو نشسته روبروی او بود صحبت کردن در مورد یک زمین اختلاف با بستگان خود را.

شاکی گفت: او را به همراه مادرش در بازدید Bhatni ایستگاه پلیس حداقل سه بار اما شکایت خود را هرگز شنیده می شود. او گفت: بازرس مسئول Bhismhmpal سینگ بود دست خود را در مقابل دو زمانی که آنها بازدید او.

“من او را نادیده گرفت حداقل دو بار قبل از تصمیم به ضبط خود را عمل می کنند و در معرض او را در مقابل خود سالمندان و عمومی” او تاکید کرد.

او گفت که او مخفیانه شات تصویری که بازرس تکرار این عمل در 22 ژوئن و بعد از آن به اشتراک گذاشته شده آن را با برخی از مقامات ارشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>