اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath گفت که او نمی خواهد حضور پدرش در آخرین مراسم در روز سه شنبه برای اطمینان از اجرای coronavirus مستند خبرگزاری ANI گزارش شده است. سانتی متر Adityanath پدر آناند سینگ Bisht گذشت در تمام هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) دهلی نو در صبح روز دوشنبه.

رئیس جمهوری خواست که باید وجود داشته باشد حداقل حضور مردم در طول مراسم تشییع جنازه پدر در نظر مداوم coronavirus مستند.

“وزیر یوگی Adityanath پدر چپ خود را برای اقامت آسمانی در 10.44 هستم. ما عمیق ترین تسلیت” دولت های اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish K Awasthi گفت.

Bisht شد 89 و بازنشسته به عنوان یک جنگل رنجر در سال 1991. او تحت درمان در AIIMS دهلی نو و درگذشت چند ارگان شکست, دکتر گفت:. Bisht بستری در بیمارستان پس از 13 مارس در ونتيلاتور پشتیبانی در واحد مراقبت های ویژه (ICU).

“او تا به حال مسائل متعدد خود کبد و کلیه ها کار نمی کردند بهینه; او در دیالیز و دیگر صرفه جویی در زندگی اقدامات و تحت درمان توسط تیم چند رشته ای از متخصصان…,” گفت, ارشد, دکتر, در بیمارستان, درخواست ناشناس ماندن.

او تا به حال کبد و کلیه مسائل مربوط به, و بستری در بیمارستان با حاد کبد عفونت پزشکان گفته اند. او نیز رنج می برد از شدت فشار خون پایین, شدید کم آبی بدن و عفونت شدید.

نمرات سیاسی رهبران و دیپلمات اسبق Bisht مرگ از جمله اوتار پرادش فرماندار Anandiben Patel, اتحادیه وزیر Dr Jitendra سینگ کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra و سابق, Madhya Pradesh وزیر کمال نات.

“من صمیمانه تسلیت در گذشت دور از آناند سینگ Bisht ji, پدر, تا سانتی متر یوگی Adityanath جی. ممکن است روح او در آرامش استراحت. خداوند به یوگی او و اعضای خانواده اش قدرت به تحمل از دست دادن” کمال نات توییتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de