تا وزیر یوگی Adityanath ارائه تصویری از تاج محل به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath در روز دوشنبه ارائه یک پرتره بزرگ از تاج محل به رییس جمهور ایالات متحده امریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump, به عنوان زن و شوهر رفتگان از آگرا به دهلی نو برای نهایی و اصلی پای خود را از دو روز مراجعه کنید.

همراه با دختر, Ivanka Trump و پسر در قانون Jared کوشنر رئیس جمهور ایالات متحده سفر کرده بود 17th-century بنای تاریخی پیش از آن در روز.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هند دیدار روز 1: به دنبال به روز رسانی های زنده در اینجا

با کمک یک راهنمای زن و شوهر در زمان قدم زدن, دست در دست در تاج محل چمن. آنها نیز مطرح شده برای یک تصویر در دیانا نیمکت. در همان زمان, Ivanka و همسرش به همراه سطح بالا ما هیئت دیده می شد, نما, برای, تصاویر, در 17th-century بنای ساخته شده توسط حاکم مغول شاه جهان در حافظه از همسر مورد علاقه خود را Mumtaz Mahal.

“تاج محل هیبت الهام بخش. بی انتها عهد به غنی و متنوع زیبایی از فرهنگ هند! با تشکر از شما هند!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در بازدید کننده کتاب است.

پوشش کامل: trump’s سفر به هند

به رغم طولانی و خسته کننده بعد از شرکت در طیف وسیعی از درگیری از roadshow به پرداختن به یک ماموت جمعیت در طول ‘Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن’ رویداد رئیس جمهور ایالات متحده دیده می شد مصرف زیاد علاقه در طول سفر به تاج توجه به جزئیات دقیقه پژوهنده از آنها با راهنمای همراه اول ،

تاج محل ساخته شده توسط امپراتور مغول شاه جهان در قرن 17 به عنوان یک آرامگاه برای همسرش ممتاز محل. ساختار با سنگ مرمر سفید گنبد و مناره شد, میراث جهانی یونسکو در سال 1983. به عنوان بنای تاریخی به عشق تاج محل جذب میلیون ها بازدید کننده در هر سال است.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در مدت کوتاهی وارد دهلی نو برای سومین و آخرین مرحله خود نزدیک-26-ساعته سفر به هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>