توسط: اکسپرس سرویس خبری | لکنو | منتشر شده در تاریخ: 14 فوریه سال 2020 3:03:44 am

section 144 in Uttar pradesh, Uttar pradesh section 144, Uttar pradesh caa protests, caa protests, caa protest UP, Indian express حدود 339 دپو شده اند و ثبت نام از 15 دسامبر در ارتباط با کا تظاهرات.

تقریبا در تمام موارد تسلیم بیش از ضد کا تظاهرات در اوتار پرادش از 15 دسامبر پلیس باید به استناد قانون مجازات اسلامی بخش 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده) است که به استناد تخلف از CrPC بخش 144.

حدود 339 دپو شده اند و ثبت نام از 15 دسامبر در ارتباط با کا تظاهرات. پس از زنان در دهلی شاهین باغ شروع به اعتراض کا و NRC تظاهرات آغاز شد و در چند منطقه در اوتار پرادش از جمله Prayagraj لاکنو کانپور بنارس اکبرپور, اتاوا, رائه برلی سامبال Kanpur و پلیس تسلیم موارد زیر IPC بخش 188.

هنگامی که تماس در روز پنج شنبه های اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish کومار Awasthi انکار کرد که بخش 144 در محل در حال حاضر. “این است که اعمال شده توسط منطقه دادرس و کمیسیون با توجه به نیاز در مناطق. کل دولت ندارد بخش 144” گفت: Awasthi.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su