تا بودجه: 2,000 تومان کرور روپیه برای فرودگاه در جور تومان 500 کرور روپیه برای یک در ایودیا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Maulshree ست | لکنو | Published: February 19, 2020 4:30:33 am

UP Chief Minister Yogi Adityanath with state Finance Minister Suresh Khanna تا وزیر یوگی Adityanath با دولت وزیر دارایی Suresh Khanna. (Express photo by Vishal Srivastav)

این اوتار پرادش دولت را کنار بگذارند 2,000 تومان کرور روپیه برای توسعه Noida International سبز فرودگاه در جور منطقه Gautam Buddh نگر و 500 تومان کرور روپیه برای یک فرودگاه در ایودیا در بودجه سالانه خود را در روز سه شنبه.

Tabling تومان 5.12 لاخ کرور بودجه برای 2020-21 در مجلس, دولت, وزیر دارایی Suresh خناس گفت: “عملیات (جور) فرودگاه است که انتظار می رود برای شروع در سال 2023”. او گفت: “ارائه Rs 500 کرور روپیه ساخته شده برای ایودیا فرودگاه در حالی که Rs 92.50 کرور ارائه شده برای فرودگاه تحت اتصال منطقوی طرح است.”

پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی بعد وزیر یوگی Adityanath گفت: “ایودیا mein ek فرودگاه بین المللی ka nirman هو خاطر iske liye bhi است بودجه mein pravidhan kiya hai (ارائه شده در بودجه برای یک فرودگاه بین المللی در Ayodhya).”

Adityanath گفت: دولت خواهد ساخت آسیا بزرگترین فرودگاه در جوربه عنوان بخشی از طرح خود برای بهبود تهویه اتصال در منطقه است. برای این کار اضافی بودجه تخصیص شده به عنوان مورد نیاز است.

در سال گذشته دولت تا به حال خود را کنار بگذارند 800 تومان کرور روپیه برای این جور پروژه فرودگاه تا حد زیادی برای کسب زمین.

پیشنهاد در فرودگاه جور خواهد شد در سراسر 5000 هکتار و برآورد هزینه Rs 29,560 کرور. از آن خواهد شد در چهار مرحله — کار در مرحله اول در سراسر 1,334 هکتار و برآورد هزینه Rs 4,080 کرور انتظار می رود برای شروع این سال است. منابع گفت: بخش زیادی از زمین برای فاز اول از جمله در مورد 1,239 هکتار از زمین های خصوصی در حال حاضر شده است به دست آورد.

در ضمن برنامه های دولت برای گسترش و توسعه موجود فرودگاه در ایودیا به یک فرودگاه بین المللی است. در سال گذشته دولت به اختصاص 200 تومان کرور روپیه برای خرید زمین اضافی برای این پروژه است. منابع گفت: روند خرید زمین در حال حاضر آغاز شده است.

در آخرین بودجه دولت نیز خود را کنار بگذارند 85 تومان کرور روپیه برای فراهم کردن امکانات اولیه برای گردشگران در ایودیا و 10 تومان کرور روپیه برای ارتقاء Tulsi یادبود در ایودیا.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>