تا: حدود 3000 تن سپرده طلا یافت می شود در Sonbhadra

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | Sonbhadra | به روز شده: فوریه 22, 2020 7:24:29 am

gold found in Sonbhadra, Sonbhadra gold, Sonbhadra gold discovery, UP gold discovery, Sonbhadra gold deposits طلا سپرده شد در پسر Pahadi و Hardi مناطق در اینجا منطقه معدن افسر K K Rai گفت. (بازنمودی)

سازمان زمین شناسی هند (GSI) کشف شده طلا به میزان حدود 3000 تن در Sonbhadra منطقه اوتار پرادش تقریبا پنج برابر هند در حال حاضر ذخیره این فلز زرد, مقامات گفت.

طلا سپرده شد در پسر Pahadi و Hardi مناطق در اینجا منطقه معدن افسر K K Rai گفت.

کار پیدا کردن ذخایر طلا در Sonbhadra آغاز شد و تقریبا دو دهه در 1992-93 توسط سازمان زمین شناسی هند, او گفت:, و اضافه کرد که مزایده از این بلوک از طریق e-مناقصه خواهد شروع به زودی.

سپرده در پسر Pahadi است که تخمین زده می شود حدود 2,943.26 تن در حالی که در Hardi بلوک در اطراف 646.16 کیلوگرم رسمی گفت.

علاوه بر طلا و برخی مواد معدنی دیگر نیز یافت شده در این منطقه رای اضافه شده است.

به عنوان در هر جهانی طلا, شورای هند در حال حاضر دارای 626 تن از ذخایر طلا. جدید ذخایر تقریبا پنج برابر این مقدار برآورد شده به ارزش نزدیک به Rs 12 لاخ کرور.

انگلیسی ها گزارش شد و برای اولین بار به آغاز فرایند پیدا کردن ذخایر طلا در Sonbhadra منطقه است که بیشتر در اخبار برای بودن Naxalism-آمار منطقه است.

جالب Sonbhadra – دومین منطقه اوتار پرادش – تنها منطقه در کشور است که مرز سهام با چهار ایالت مادها پرادش به غرب Chhattishgarh به جنوب, Jharkhand به جنوب-شرق و بیهار در شرق.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>