‘بی جا دخالت در حریم خصوصی’: بالا دستور دادگاه تا دولت برای حذف پوسترهای کا اعتراض متهم

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده در: 9 مارس سال 2020 4:09:42 pm

CAA, NRC, NPR, CAA protests, NRC protest, lucknow CAA protest, Lucknow NRC protest, lucknow news, india news, indian express از لکنو در دولت آغاز شده بود با قرار دادن هوردنجس با عکس و آدرس کسانی که رزرو در موارد اتهام خرابکاری. (Express Photo by Vishal Srivastav)

خواستار آن است که یک “بی جا دخالت در حریم خصوصی مردم” در اللهبد دادگاه عالی روز دوشنبه دستور داد که اوتار پرادش دولت برای حذف هوردنجس از کسانی که رزرو در موارد اتهام خرابکاری و آتش سوزی مربوط به تظاهرات در برابر قانون شهروندی در لکنو در دسامبر 19.

یک بخش نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Govind ماتور و عدالت رامش سینها که در زمان این موضوع suo, موتور, خواسته لکنو مقامات منطقه به ارائه گزارش مارس 16 در حذف پوستر که انجام عکس و آدرس آن رزرو شده است.

“در حال حاضر مورد علت است که در مورد شخصی آسیب های ناشی از به افرادی که اطلاعات شخصی داده می شود در بنر اما باعث آسیب به ارزش قانون اساسی ارزش و بی شرمانه تصویر توسط دولت. علت چنین است و غیر دموکراتیک عملکرد سازمان های دولتی است که قرار است برای درمان تمام اعضای عمومی با احترام و حسن نیت ارائه میدهد و در همه زمان ها باید در رفتار به شیوه ای که ارج نهادن قانون اساسی و ارزش های دموکراتیک” این حکم به عنوان خوانده شده.

CAA, NRC, NPR, CAA protests, NRC protest, lucknow CAA protest, Lucknow NRC protest, lucknow news, india news, indian express پوستر قرار داده بودند توسط لکنو دولت. (اکسپرس عکس)

با استناد به حق حریم خصوصی به عنوان یک بنیادین حقوق بشر به رسمیت شناخته شده توسط سازمان ملل متحد اللهآباد (هند) HC گفت: “حریم خصوصی پایه کرامت انسانی و ارزش های کلیدی از یک دموکراسی است. در کشور ما که در آن حریم خصوصی نیست و به صراحت به رسمیت شناخته شده به عنوان حق اساسی در قانون اساسی دادگاه پیدا کرده اند از جمله حق حفاظت شده به عنوان بخشی ذاتی از زندگی شخصی و آزادی تحت ماده 21 قانون اساسی از هند… کوچکترین آسیب به آن غیر مجاز است که ممکن است کشنده باشد برای ارزش های ما طراحی شده و به تصویر کشیده شده در مقدمه قانون اساسی است.”

این دادگاه در روز یکشنبه محفوظ است منظور خود را بر روی این موضوع خواستار آن است که یک “مطلق تجاوز در آزادی شخصی”.

در میان کسانی که نشان داده شده در این پوستر که قرار بود توسط لکنو دولت پیشرو فعالان از جمله کنگره رهبر Sadaf جعفر, Rihai منچ بنیانگذار محمد شعیب و دیپاک کبیر برجسته اهلبیت Kalbe صادق پسر Kalbe Sibtain نوری و بازنشسته IPS افسر و فعال SR Darapuri.

این فعالان گفتند که رویکرد دادگاه در برابر تا دولت حرکت می کند به عنوان آن را ناشی از یک “تهدید جدی” برای زندگی خود را به مبلغ ناخالص “نقض حریم خصوصی” و نقض “حق اساسی برای زندگی و آزادی”.

جعفر, شعیب و Darapuri چهره به اتهام شورش تلاش برای قتل و آتش سوزی در Hazratganj ایستگاه پلیس. پلیس هنوز ثبت chargesheet در مورد. Darapuri دستگیر شد در تاریخ 20 دسامبر و با قرار وثیقه در تاریخ 7 ژانویه.

تظاهرات در دسامبر 19 تبدیل شده بود خشونت در Hazratganj, Hasanganj, Kaiserbagh و Thakurganj مناطق منجر به یک مرگ به دلیل اصابت گلوله آسیب. پلیس رد اتهامات عنوان شده است که آنها از کار اخراج معترضان.

SP, BSP, کنگره خوش آمدید اللهآباد (هند) HC تصمیم

دقیقه پس از سفارش, Samajwadi, پارتی, Bahujan Samaj حزب و کنگره استقبال اللهبد بالا تصمیم دادگاه. “دولت نه دانش از حق حریم خصوصی شهروندان و نه هر گونه احترام به قانون اساسی است. مردم از دولت می خواهند این دولت است. ما خوش آمدید دادگاه عالی تصمیم” PTI به نقل از SP supremo Akhilesh Yadav عنوان کرد و گفت.

“BSP استقبال محترم دادگاه عالی به منظور هدایت دولت برای حذف هوردنجس از کسانی که متهم به خشونت در ضد کا اعتراضات پس از مصرف suo motu cognisance از ماده” Mayawati گفت: در یک صدای جیر جیر.

کنگره, دولت, رئیس جمهور, Ajay Kumar Lallu گفت: تصمیم دادگاه بود “در معرض” غیر دموکراتیک و ضد قانون اساسی ایستاده از Adityanath دولت است. “حق حریم خصوصی یک حق اساسی است اما دولت آن را نادیده گرفته و با قرار دادن پوستر متهم کرده بود که خلاف قانون اساسی و غیر دموکراتیک” Lallu گفت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>