شورای امنیت سازمان ملل مورد بحث نیست Covid-19; چین بلوک های آن را با کمک از روسیه به آفریقای جنوبی,

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چین و روسیه و آفریقای جنوبی nixed استونیایی تلاش برای شروع یک بحث در شورای امنیت سازمان ملل بیش از این گسترش Covid-19 با از دست دادن زندگی تهدید صلح و امنیت جهان است. چین که در آن از ویروس نشات گرفته است, رئيس جمهور از شورای امنیت سازمان ملل تا 31 مارس و پس از آن جمهوری دومینیکن طول می کشد.

به گفته منابع دیپلماتیک در حالی که روسیه و آفریقای جنوبی گفت که هیچ با لینک مستقیم میان گسترش ویروس و تهدید برای صلح و امنیت جهان چین گلوله را پیشنهاد کرد و گفت که هیچ اجماع در شورای امنیت سازمان ملل یک نیاز اجباری به هر گونه پیشنهاد. روسیه و آفریقای جنوبی در حال نزدیک شدن به شرکای تجاری چین با دومی بودن پله-سنگ به پکن دسترسی به آفریقا.

دنبال به روز رسانی های زنده در Coronavirus

در حالی که استونیایی پیشنهاد در مورد شفافیت بیش از Covid-19 شیوع وجود دارد به سختی هر داوطلبان برای پیشنهاد در شورای امنیت سازمان ملل با همه اعضاي بودن به طور جدی مبتلا rampaging ویروس.

“این کاملا آشکار است که هیچ یک از P-5 می خواهید به آمده تا با یک راه حل که اتصال بر روی آنها مانند باز کردن مرزهای گفت:” یک دیپلمات.

آن است که شورای امنیت سازمان ملل متحد که بر تهدید صلح و امنیت نیست در مورد تاثیر بیماری است. شورای امنیت سازمان ملل متحد صحبت کرده در مورد ابولا و تاثیر آن در بیش از یک مناسبت از سال 2014. مردم آشنا با توسعه این گفته شده بود ممکن است به این دلیل که ایالات متحده تا به حال بیان پیشنهاد خود را به تاکید است که مرگ و میر ناشی از این ویروس بودند تشدید درگیری ها در غرب آفریقا به ویژه سیرالئون و در نتیجه ارائه یک تهدید برای صلح و امنیت جهانی.

“واقعیت این است که هیچ کس می خواهد به لمس سازمان ملل متحد به عنوان آشکار در G-20 جلسه در Covid-19 روز پنج شنبه. در حالی که هند می خواستم یک قرن موسسه WHO (سازمان بهداشت جهانی) برای اصلاح بقیه می خواستم برای تقویت بسیار نهادی که خجالتی بود در تماس چین بیش از گسترش ویروس. این یک دنج کلوب, سازمان ملل متحد آن را قبول نمی کند هر عضو جدید گفت:” یک بازنشسته سازمان ملل دیپلمات.

آن است که پیشنهاد کرد که دلیل واقعی که چرا تقریبا در هر کشور مهم – دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است یک استثنا در این – خجالتی است از تماس از چین است چون پکن ساخته شده است بیش از حد ظرفیت پزشکی در قالب پنکه HAZMAT مناسب و ماسک و دیگر تجهیزات مورد نیاز برای درمان در سه ماه گذشته است.

“تمام کشورهای در حال آرام بیش از چین به عنوان آنها ممکن است مجبور به واردات تجهیزات مشابه از آنها در مورد بدترین سناریو مورد. به سادگی قرار دادن چین برای اولین بار ایجاد تقاضا و در حال حاضر خواهد شد و عرضه آن گفت:” یک چین watcher.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>