‘بی سابقه’ اقدامات مانند مستندات ذخیره بیش از 50000 زندگی از coronavirus…

یک مطالعه انجام شده توسط کارشناسان در کالج سلطنتی لندن نشان داده است که غیر دارویی دخالت دولت مانند مستندات ممکن است برطرف نمرات Covid-19 مرگ و میر – صرفه جویی در حدود 60000 نفر در بیش از 10 کشورهای اروپایی.

گزارش منتشر شده در مارس 30, مطالعات اثرات “بی سابقه و غیر دارویی از جمله مداخلات مورد جداسازی بسته شدن مدارس و دانشگاه ها ممنوع از تجمع جرم و/یا رویدادهای عمومی و اخیرا widescale اجتماعی دورى از جمله محلی و ملی مستندات” توسط دولت های مختلف برای مقابله با Covid-19 بیماری همه گیر.

طبق این گزارش با کمک از زمان مداخله در 11 کشور اروپایی به عنوان بسیاری از 59,000 مرگ شده اند جلوگیری به 31 مارس است.

“بسیاری از مرگ و میر بیشتر خواهد بود برطرف طریق تضمین این که مداخلات در محل باقی می ماند تا زمانی که انتقال قطره به سطوح پایین” مطالعه بخوانید.

کارشناسان نشان می دهد که تعداد متوفی در Covid-19 نقاط ایتالیا و اسپانیا شده اند که راه های بالاتر در صورت عدم وجود چنین اقداماتی.

کارشناسان با استفاده از یک نیمه مکانیکی بیزی مدل سلسله مراتبی برای این مطالعه که در بر داشت که مستندات ذخیره نزدیک به 38,000 زندگی در ایتالیا و اسپانیا تا پایان ماه مارس و دیگری مردم 2,500 در فرانسه.

بر اساس این گزارش بین 7 تا 11 میلیون نفر آلوده شده اند با کروناویروس در 11 کشور اروپایی تا 28 مارس, نمایندگی بین 1.88% و 11.43 بر اساس ٪ از جمعیت.

Coronavirus همه گیر آلوده شده است بیش از 800,000 مردم در سراسر جهان و ادعا کرد بیش از 40,000 زندگی در سراسر جهان سازمان بهداشت جهانی می گوید.

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس بدترین بحران جهانی پس از جنگ جهانی دوم و می تواند باعث درگیری در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر