باز 1: Bengal آماده برای جدید عادی با محدودیت کمتر عمومی حمل و…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

پس از دو ماه از مستند, مردم, در, West Bengal در تمام مجموعه به مرحله خارج از منزل در روز دوشنبه میان محدودیت و به طور قابل توجهی کمتر از وسایل نقلیه عمومی.

قطار از راه دور, دولت, اتوبوس, کشتی, خدمات تاکسی و خودرو-rickshaws عمل با تعداد محدودی از مسافران در حالی که اپراتورهای اتوبوس خصوصی در روز یکشنبه گفت: آنها باقی خواهد ماند کردن خیابان ها به عنوان حمل کمتر مسافران منجر به ضرر و زیان است. اتوبوس نمی رفت و آمد اگر مسافران بیش از گنجایش و همه مردم در هیئت مدیره باید از ماسک و دستکش.

محلی قطار و مترو خدمات است که انجام حداکثر تعداد زیادی از مردم در کلکته و بین دولت و سرمایه حومه شهر اجرا خواهد شد. تاکسی رادیو تاکسی و خودرو-rickshaws شده اند مجاز به رفت و آمد با تنها دو مسافر.

همچنین به عنوان خوانده شده | باز کردن 1: ایالت ها اجازه می دهد مغازه ها و بازارها و دفاتر بازگشایی با ظرفیت کامل

دولت ادارات دولتی که در حال حاضر با 50 درصد نیروی کار خواهد شد که 70 درصد مردم از ژوئن 8. دفاتر خصوصی هم می توانند از تاریخ 8 ژوئن با مدیریت تصمیم گیری حجم از نیروی انسانی گفت: اطلاع رسانی دولت صادر شده در روز شنبه. “با این حال کار از خانه باید تشویق” به آن اضافه شده است.

این مستند تمدید شده است و تا 15 ژوئن در مهار مناطق اما دولت اجازه داده است چای و گونی صنایع همراه با متوسط و کوچک و میکرو صنایع و فعالیت های ساخت و ساز برای شروع از دوشنبه با 100 درصد نیروی انسانی است.

مراکز خرید باز خواهد شد در ژوئن 8. آمیتا Taneja رئیس مراکز خرید انجمن هند (SCAI) گفت: “ما ضمن استقبال از اعلام توسط اتحادیه وزارت امور. SCAI شده دقیق مجموعه ای از روش عملیاتی استاندارد که ارسال شده است به MHA و همچنین وزارت بهداشت و رفاه خانواده و مقامات دیگر.”

همچنین به عنوان خوانده شده | مستند 5.0: Bengal اجازه می دهد تا برخی از تسهیلات; رستوران ها و مراکز می تواند بازگشایی

هتل ها و رستوران ها نیز مجاز به از سرگیری عملیات از تاریخ 8 ژوئن. صاحبان رستوران ها که میله های زندان هستند اما در یک معضل به عنوان رسمی هیچ منظور خدمت به مشروب. همچنین صاحبان دستگیری که تعداد کمی از مردم می آیند در شب پس از حکومت نظامی را در زور از 9 pm.

“ما ضمن استقبال از این تصمیم. ما در حال کار بر روی یک روش عملیاتی استاندارد پیوستن به تماس با ما ناهار خوری و حفظ اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای” گفت: Shiladitya Chaudhury از بنیانگذاران اود 1590 فصل 2 و استاد Dimsum سه شناخته شده در رستوران ها از کلکته.

این Mamata بانرجی دولت قبلا تقسیم منطقه قرمز به سه زير زون یعنی برای منطقه تحت تاثیر B برای منطقه حائل و C برای پاک کردن منطقه. دولت مجاز تسهیلات در منطقه–B و منطقه-C در مناطق قرمز. سخت مستند تحمیل خواهد در منطقه–A.

دولت مجاز داخلی و خارجی فعالیت های مربوط به تلویزیون و سینما تولید (به جز واقعیت را نشان می دهد) با بیش از 35 نفر. مردم از این صنعت گفت: آنها نمی خواهد شروع به تیراندازی تا یک راهنما در محل است.

سینما و سالن و multiplexes اما بسته باقی خواهد ماند. برجسته غرفه Arijit Dutta پریا سینما گفت: “ما گفته مقامات که صندلی را می توان نگه داشته خالی بین کاربران برای اطمینان اجتماعی فاصله. اگر مردم می تواند سفر در خودرو-rickshaws و اتوبوس چرا سینما سالن کار?”

Mamata بانرجی نیز اعلام کرد که مکان عبادت می توانید باز از ژوئن 1, اما بیش از 10 نفر می تواند وارد این مکان و وجود خواهد داشت هیچ مذهبی تجمعات و یا جشنواره. جالب است که برخی از بزرگترین و پر بازدید ترین معابد مانند کالی معابد در Dakshineswar و Tarapith باز خواهد شد و به مدت حداقل 15 روز مدیریت کمیته این نهاد گفت. مقامات در Belur ریاضی که نخست وزیر نارندرا بازدید اوایل سال جاری نیز بسته باقی می ماند برای حداقل 15 روز تا ترتیبات ایمنی در حال افزایش است.

مساجد بیش از حد به احتمال زیاد برای دیدن کمتر مردم است. غرب بنگال ائمه انجمن گفت: افتتاح مکان عبادت است نه اولویت دولت است. “تلاش نه باید ساخته شود برای باز کردن موسسات که بر معیشت مردم گفت:” محمد Yahiya رئیس انجمن.

بخش بزرگی از کارآفرینان اما استقبال Unlock 1. طراح مد Snehasish باتاچاریا گفت Darzee استودیو خود را باز خواهد شد در روز دوشنبه. “ما درخواست بازدید کنندگان برای محدود کردن تعداد آنها به بیش از سه در هر زمان داده شده. آنها باید به دنبال انتصاب قبل از بازدید. ماسک ها باید مطلق در داخل استودیو” او گفت:.

“بسیاری از فروشندگانی که تگرگ از کشورهای دیگر باید به خانه بازگشت. برخی دستفروشان در حال حاضر مغازه باز و برخی بیشتر خواهد شروع کسب و کار در روز دوشنبه. اما با توجه به سناریوی حال حاضر من شک اگر مشتریان را حفظ دستورالعمل های بهداشتی” گفت: Shaktiman Ghosh دبیر ملی فروشنده دوره گرد وجار زن فدراسیون.

در میان 200 از راه دور است که قطار شروع خواهد شد پیمودن سراسر کشور هشت جفت اجرا خواهد شد از هوره و Sealdah ایستگاه. این خدمات عبارتند از کلکته-امریتسار هوره-جودپور هوره-دهلی نو و Sealdah-Bhubaneswar قطار ویژه. مسافران باید برای رسیدن به ایستگاه 90 دقیقه قبل از خروج و تحت غربالگری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>