باز کردن 1.0: یک کیسه مخلوط Uttarakhand

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهرادون: Uttarakhand باز 1.0 یک کیسه مخلوط با بیماران در دوره نقاهت بعد از بیماری کروناویروس (Covid-19) یک افزایش در تعداد موارد مثبت و بیش از 70 درصد از تازه مرگ و میر به دلیل سرایت یا بیماریهای همراه.

باز کردن 1.0 اجرا شد از تاریخ 8 ژوئن در تلاش برای کاستن از مستند محدودیت هایی که اعمال شده در تپه دولت در 22 مارس برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر.

در ماه ژوئن, Uttarakhand گزارش شده تقریبا 67 درصد از کل Covid-19 موارد مثبت به عنوان کلی شمارش بود در 2,831 تا دوشنبه (29 ژوئن).

اولین Covid-19 مثبت در مورد دولت گزارش شده در مارس 15.

اما در ماه ژوئن 61% و یا بیش از 3,600, Covid-19 آزمايشات انجام شده برای مهار این بیماری همه گیر.

در تاریخ 23 ژوئن بیش از 100 روز پس از شیوع ویروسی در Uttarakhand, عفونت رای در هفت تپه ولسوالی پیدا شد به بالاتر نسبت به در دشت ولسوالی.

در ماه ژوئن 34 از مجموع 39 Covid-19 مربوط به مرگ و میر گزارش شده است.

در حالی که بیش از 2000 نفر از بهبود عفونت ویروسی در طول ماه نسبت به 102 بین 15 مارس و مه 31.

Anoop Nautiyal بنیانگذار توسعه اجتماعی برای جوامع یک دهرادون مبتنی بر فکر است که تجزیه و تحلیل Covid-19 داده ها در تپه امور خارجه گفت که با وجود افزایش موارد مرگ و میر بهبود نیز افزایش یافته و در ماه ژوئن.

“Uttarakhand دیدم سنبله در Covid-19 موارد مثبت در ماه ژوئن. میزان بهبودی و تهاجمی تست نیز افزایش یافته در طول ماه. دولت است و نه عبور از 1000 فعال موارد پس از وقوع اولین بار گزارش شده است. به طور متوسط بیش از 1,240 آزمايشات انجام شده در هر روز به طور متوسط 66 Covid-19 موارد مثبت و 64 بهبود در طول یک ماه گذشته گفت:” Nautiyal.

دولت نیز به تدریج باز کرد تا فعالیت های اقتصادی با کاهش مستند محدودیت و اجازه دادن به ادارات و بازار به کار گیرند. زائران از دولت نیز مجاز به دیدن کاراکتر Dham.

در ژوئن 8, دولت صادر کرده است باز کردن دستورالعمل برای هتل ها و خانواده های کانادایی, مذهبی, مکان ها و مراکز خرید برای بازگشایی شده است.

دستورالعمل صادر شده توسط وزارت امور خارجه دبیر کل Utpal کومار سینگ اجازه داده بود که هتل ها و خانواده های کانادایی برای باز کردن اما ممنوع و آنها را از مصرف رزرو از بازدید کنندگان نقطه از 31-بار ویروسی Covid-19 شهرستانها در سراسر کشور.

آن را نیز منع هتل ها و خانواده های کانادایی به بازگشایی واقع در مهار و مناطق تحت صلاحیت این دادگاه ها از دهرادون Municipal Corporation (DMC).

مهمانان از غیر-بالا-بار ویروسی Covid-19 شهرستانها اجازه داده شد به ماندن برای مدت حداقل هفت روز اما محروم از بازدید از اماکن عمومی و نقاط توریستی.

دولت همچنین برای اولین بار دربسته تعداد زائران مجاز به بازدید از کاراکتر Dham عالیات و منتشر شد یک روش عملیاتی استاندارد (SOP) برای زائران در ژوئن 9. تنها ساکنان از مناطق که در آن معابد واقع شده مجاز بودند.

همه ساکنان از دولت شده اند مجاز به سفر به عتبات از چهارشنبه (1 جولای).

Ravinath رامان, مدیر ارشد اجرایی (CEO), کاراکتر Dham Devasthanam مدیره گفت که مردم از سراسر کشور اجازه داده می شود به بازدید از زیارتگاه های زیر برخی از دستورالعمل ها. هر کسی اقامت در مهار و یا منطقه حائل نمی خواهد اجازه ورود به هر یک از حرم و محوطه. هر کسی با علائم مشابه به Covid-19 خواهد بود و نه مجاز به انجام هر گونه زیارت او اضافه شده است.

در ژوئن 16, دولت به اصلاح هنجارها و نقض مانند پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و هر گونه خشونت علیه سلامت کارگران و آسیب به اموال عمومی مجازات جرم تحت اپیدمی بیماری ها (اصلاحیه) فرمان 2020.

در حدود 15000 نفر رزرو شده اند برای پوشیدن صورت-ماسک در اماکن عمومی و بیش از 2000 برای نقض اجتماعی فاصله هنجارها در ماه ژوئن گفت: Ashok Kumar, مدیر کل, (law & order), Uttarakhand پلیس.

هر کسی با پوشیدن یک ماسک صورت یا نه حفظ اجتماعی فاصله در یک محل عمومی می تواند به صورت یک حبس تا شش ماه و جریمه نقدی از 5,000 تومان.

در ژوئن 19, دولت تصمیم گرفته بود به دو برابر کرایه برای هر دو دولت اجرا Uttarakhand شرکت حمل و نقل جاده و اتوبوس های خصوصی است. دولت افزایش کرایه با استناد به زیان توسط اپراتورهای اتوبوس در میان انتقاد از مخالفان.

اصلی مخالفت کنگره نامیده تصمیم “در برابر انسان معمولی و سیستماتیک لوت”.

در 25 ژوئن به دولت اعلام کرده بود یک بار پرداخت 1,000 تومان هر یک به معتبر سلامت اجتماعی فعال (ASHA) و Anganwadi کارگران به عنوان خط مقدم Covid-19 رزمندگان مبارزه علیه شیوع ویروسی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>