بر خلاف دیگران COVID-19 شکست خورده است و برای ما مانع المپیک آماده سازی: رید

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند هاکی مردان رئیس تیم مربی گراهام رید معتقد است که هشت بار قهرمان هند در حال بهتر قرار داده شده بیش از مخالفان خود را وقتی که می آید به آماده سازی برای بازی های المپیک توکیو که بر خلاف دیگر ملل مرگبار COVID-19 نگذاشته آموزش برنامه.

بدیهی است که ناامید کننده است که هند نمی خواهد بود قادر به سفر به آلمان و انگلستان برای خود FIH لیگ برتر مسابقات پس از رقابت قرار داده شد تا ممکن است با توجه به گسترش این بیماری اما رید سعی کردم به نگاه مثبت در این بار تلاش.

او با تمجید از اقدامات انجام شده توسط ورزشی اقتدار هند (SAI) و هاکی هند (HI) در میان همیشه رو به افزایش خطرات ناشی از شیوع کروناویروس.

“مقامات بودند را به عمل و منزوی کردن سای مرکز. ما جدا شده اما ما می توانید انجام برنامه های معمولی ما. همه چیز بسیار صاف است. ما نمی توانیم کنترل ویروس اما ما می توانیم کنترل محیط زیست ما” رید گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه از سای جنوب مرکز در بنگلور.

“همه چیز در حال تغییر روزانه نیست اما یکی از نکته مهم این است که توانایی ما برای ادامه آموزش که کشورهای دیگر ندارد. بازیکنان استرالیا بر اساس هستند با خانواده های خود و قطار در پرت. آرژانتین باید متمرکز برنامه اما من فکر نمی کنم آنها در حال آموزش در لحظه ای که در آن به عنوان ما کل گروه با هم است.

“ما 32 کمپ در اینجا و ما می توانیم بازی رقابتی هاکی در برابر هر یک از دیگر. ما در بازی های داخلی در بازی های بین المللی در سرعت. ما در حال بازی در سبک های مختلف از هاکی روزمره است. یک روز ما در حال بازی مانند آلمان روز بعد مانند استرالیا” رید اضافه شده است.

هند برنامه ریزی شد برای سفر به آلمان برای مسابقات در تاریخ 25 و 26 قبل از مصرف در بریتانیا در لندن در مارس 2 و 3 اما در حال حاضر این بازی ها لغو شده اند, پس از فدراسیون بین المللی هاکی (FIH) به تعویق افتاد لیگ برتر تا آوریل 17 به دلیل COVID-19 همه گیر است که تاکنون بیش از 10 ، 000 زندگی در سراسر جهان است.

“ما در ادامه آنچه که ما می توانید انجام بهترین من.e هاکی بازی در یک بسته و محیط امن. ما هنوز در حال انتظار برای شنیدن از هاکی هند و دولت در توصیه های خود را در آستانه بحران جدی است. قطعا ما باید سازماندهی مجدد المپیک ما تهیه برنامه” 55 ساله استرالیا گفت.

رید گفت: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو به دلیل همه گیر یک احتمال است اما امیدوار است در برابر آن.

“من هیچ نظر به اینکه بازی های المپیک باید به تعویق افتاد یا نه آن را به کمیته بین المللی المپیک و توکیو بازی ها شرکت کردند. اما بازی های المپیک است که چیزی خاص هر ورزشکار رویاهای به بخشی از این رویداد روز بعد” او گفت:.

همه چیز غم انگیز در همه جا در پی این بیماری همه گیر اما رید و پسران موفق به نگه داشتن سطح انگیزه بالا و مربی معتقد است که هند می تواند پایان بر روی سکو در توکیو ارائه آنها بازی با توجه به قابلیت خود را.

“در این شرایط شما باید برای حفظ نگرش ذهنی مثبت. پسران ژل در شرکت هر یک از دیگر و بازی های المپیک است که قطعا به اندازه کافی انگیزه” رید گفت.

“ما در حال حاضر اعتقاد به پس از بازی 3 لیگ حرفه ای مسابقات در برابر بالا 3 تیم در جهان است. بازی های المپیک متفاوت است اما اگر ما بهترین های ما همه چیز ممکن است.”رید به همسرش در کنار او در اینجا اما دو فرزند-یک پسر و یک دختر-دور هستند و فقط مانند هر پدر او کمی نگران در مورد آنها.

“پسر من در آمستردام اما آمستردام منطقی تحت کنترل است. او و امن است. او را دوست دارد به نشستن در اتاق خود را به طوری که نه یک مشکل برای او. دختر من در پرت و او یک فیزیوتراپیست به طوری که او می تواند مراقبت از خودش است.

“اما به عنوان یک پدر شما همیشه نگران و مراقبت از بچه های خود را,” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>