ایالات متحده در این هفته خواهد تبعید 161 هند اتباع بسیاری از آنها تا به حال وارد این کشور از آن مرز جنوبی با مکزیک و خسته از تمام گزینه های قانونی.

ویژه پرواز اجاره آنها را به امریتسار پنجاب.

در میان کسانی که در لیست اخراج شود حداکثر 76 از Haryana, به دنبال 56 از پنجاب; 12 از گجرات; پنج از اوتار پرادش; چهار از ماهاراشترا ; هر دو از کرالا Telengana و تامیل نادو; و هر یک از آندرا پرادش و گوا. با توجه به Satnam سینگ چهل, مدیر اجرایی, آمریکای شمالی Punjabi انجمن (نپا) آنها را از میان 1,739 سرخپوستان بیحال شدن در 95 زندان های سراسر ایالات متحده است. آنها دستگیر شده بودند توسط اداره مهاجرت و گمرک و یا یخ در حالی که در تلاش برای ورود به ایالات متحده به طور غیر قانونی. با توجه به یخ, گزارش, آمریکا اخراج 611 اتباع هند در سال 2018 که افزایش بیش از دو و نیم بار به 1,616 در سال 2019.

نپا گفت: در میان 161 به تبعید به هند سه زن هستند. جوانترین آنها دو 19 ساله اسرائیلی از Haryana.”سرنوشت باقی مانده سرخپوستان بیحال شدن در ما زندان است که هنوز هم ناشناخته” چهل گفت. اگرچه هیچ اطلاعات نشان می دهد که از آن کشورهای هند کسانی که بیحال شدن در آمریکا به زندان آمد و بسیاری از آنها هستند که از شمال هند است. اکثر بازداشت شدگان خواسته بود برای پناهندگی این ادعا که آنها خشونت را تجربه کرده و یا آزار و اذیت در کشور خود. بیش از گذشته چند سال ما قضات نمی خرید خود استدلال را رد کرد و برنامه های خود را.

چهل است که کار در میان آنها برای سال ادعا شده است که nexus از قاچاقچیان انسان و مقامات در شمال هند به خصوص پنجاب که تشویق جوانان به ترک خانه های خود و به طور غیر قانونی وارد ایالات متحده است. این واسطه ها و عوامل مسئول تومان 35-50 لاخ از هر فرد است. در یک بیانیه, چهل خواست دولت پنجاب و مرکز را به اقدام در برابر غیر قانونی عوامل است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de