ایالات متحده نوجوان Gauff می گوید قوی تر در حال حاضر پس از مبارزه با افسردگی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نوجوان آمریکایی Coco Gauff می گوید او تلاش برای مقابله با اعتیاد به مواد مخدره و فشار روانی در آورده با افزایش سریع در جهان تنیس و که او تا به حال به کشف عشق او را برای بازی پس از تبدیل شدن به افسرده.

فلوریدا-بر اساس 16-year-old برد پر شور اجرا در مدار حرفه ای پس از ماه جولای سال گذشته هنگامی که او رسیده در دور چهارم ویمبلدون در اولین مسابقات قهرمانی بزرگ ،

او همچنین درباره دور چهارم در استرالیا, اولین, این سال, هموار کردن راه برای شکستن به بالا 50 در WTA رتبه بندی — برای اولین بار 15 سال به انجام این کار در 15 سال است.

“در طول زندگی من, من همیشه جوانترین برای انجام چیزهایی که اضافه شده اعتیاد به مواد مخدره که من نمی خواهم,” Gauff نوشت: در یک پست به صورت پشت راکت.

“به آن اضافه شده این فشار است که من نیاز به انجام به خوبی و سریع.

“درست قبل از ویمبلدون رفتن به اطراف 2017/18 من تلاش برای کشف کردن اگر این واقعا چیزی که من می خواستم. من همیشه به حال نتایج به طوری که نبود این موضوع من فقط خودم را با بهره گیری از آنچه که من دوست داشتم.

“من متوجه شدم که من نیاز به شروع به بازی کردن برای خودم و نه افراد دیگر. برای حدود یک سال من واقعا افسرده. که سخت ترین سال برای من است.”

Gauff گفت که او احساس friendless با توجه به “تاریک” طرز فکر و در نظر گرفتن یک سال فقط به تمرکز بر روی زندگی است.

“انتخاب به وضوح حق انتخاب اما من به رفتن در این جهت است. من فقط از دست” او گفت:. “من گیج شده بود و overthinking اگر این چیزی بود که من می خواستم و یا آنچه که دیگران انجام داد.

“در آن زمان بسیاری از لحظات نشستن فکر کردن و گریه کردن. من از این قوی تر و دانستن خودم بهتر از همیشه است.”

Gauff شده است در حال حاضر تبلیغ به عنوان یک بلند مدت جانشین سرنا ویلیامز در بالای ایالات متحده تنیس زنان و در حالی که او گفت که او مورد استفاده قرار گرفتن به مردم مشاهده او به عنوان یک مدل نقش او دوست نداشت که در مقایسه با سرنا و یا خواهرش ونوس.

“اول من نه در سطح خود است. من همیشه احساس می کنم مثل این عادلانه نیست به خواهران ویلیامز به تواند نسبت به کسی که فقط آینده,” او اضافه شده است.

“این فقط احساس نمی شود و در عین حال من هنوز هم نگاه آنها را به عنوان بت من.

“البته من امیدوارم که برای رسیدن به جایی که آنها هستند اما آنها دو زن که تعیین مسیر برای خودم همین دلیل است که من هرگز نمی تواند آنها را.

“من هرگز حتی فکر کردن در مورد پیوستن به تنیس بدون آنها یک بخشی از آن از آنجا که تعداد بسیار کمی از آمریکایی های آفریقایی تبار در این ورزش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>