ایالات متحده در روز شنبه را محکوم کرد هنگ کنگ دولت حرکت قانونی برای به تعویق انداختن انتخابات شورای و از دولت خواست به تجدید نظر در تصمیم خود را.

هنگ کنگ اجرایی کری لام در روز جمعه اعلام کرد که قانونی انتخابات شورای برنامه ریزی شده برای سپتامبر 6 خواهد بود به تعویق افتاد بیش از Covid-19 تهدید.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo, در بیانیه ای گفت که این انتخابات باید برگزار شود به عنوان نزدیک به سپتامبر 6 تاریخ به عنوان امکان پذیر است و در یک شیوه ای است که منعکس کننده اراده و آرمان های مردم از هنگ کنگ.

“ایالات متحده را محکوم هنگ کنگ تصمیم دولت برای به تعویق انداختن یک سال آتی مجلس شورای انتخابات در اصل برنامه ریزی شده برای سپتامبر 6. هیچ دلیل معتبر برای چنین طولانی به تاخیر بیاندازد. این احتمال وجود دارد, بنابراین, که دلار هنگ کنگ هرگز دوباره قادر به رای دادن برای هر چیزی و یا هر کسی” Pompeo گفت: در بیانیه منتشر شده در وبسایت وزارت خارجه به عنوان خوانده شده.

“ما مصرانه از هنگ کنگ مقامات به تجدید نظر در تصمیم خود را. انتخابات باید برگزار شود به عنوان نزدیک به سپتامبر 6 تاریخ به عنوان امکان پذیر است و در یک شیوه ای است که منعکس کننده اراده و آرمان از هنگ کنگ به مردم است. اگر آنها نمی, پس از آن متاسفانه هنگ کنگ را ادامه راهپیمایی خود را به سمت تبدیل شدن به یکی دیگر از کمونیست-اجرای شهرستان در چین” در این بیانیه اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر