سازمان ملل متحد درخواست برای $4.7 میلیارد دلار بیشتر برای مبارزه با کروناویروس

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان ملل متحد روز پنج شنبه صادر شده درخواست تجدید نظر جدید برای $4.7 میلیارد دلار در بودجه را به “محافظت از میلیون ها نفر از زندگی و جلوگیری از گسترش coronavirus در شکننده کشور.”

پول بالای 2 میلیارد دلار به سازمان ملل متحد در حال حاضر به نام برای زمانی که آن را راه اندازی آن جهانی انسان دوستانه پاسخ طرح در 25 مارس. آن را دریافت کرده در مورد نیمی از این پول تا کنون.

“مخرب ترین و بی ثبات جلوه” از رمان بیماری همه گیر کوروناویروس “احساس خواهد شد در فقیرترین کشورهای جهان,” سازمان ملل متحد تحت-دبیر کل برای امور انسان دوستانه علامت Lowcock در بیانیه ای گفت:.

“مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر ما باید آماده برای یک افزایش قابل توجهی در جنگ گرسنگی و فقر است. شبح چند قحطی بافندگی” او هشدار داد.

کامل $6.7 میلیارد دلار است که انتظار می رود برای پوشش هزینه های بشردوستانه پاسخ طرح تا ماه دسامبر است.

این اولویت برخی از 20 کشور از جمله در جنگ مانند افغانستان و سوریه.

فراخوان برای کمک آمد و به عنوان نه بیشتر کشورها به این فهرست اضافه شده: بنین جیبوتی کشور لیبریا موزامبیک و پاکستان و فیلیپین و سیرالئون توگو و زیمبابوه.

وجوه استفاده می شود به خرید تجهیزات پزشکی برای آزمایش و درمان بیمار ارائه شستن دست ها-ایستگاه های راه اندازی کمپین اطلاعات و ایجاد بشردوستانه airlifts به آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین با توجه به سازمان ملل متحد.

همچنین با هدف توسعه برنامه های جدید برای مبارزه بهتر با ناامنی غذایی است که در حال رشد است به عنوان یک نتیجه از بحران اقتصادی ناشی از Covid-19 بیماری همه گیر.

“اقدامات فوق العاده مورد نیاز” Lowcock تاکید کرد.

“من مصرانه از اهدا کنندگان به عمل در هر دو همبستگی و منافع خود و پاسخ خود را متناسب با مقیاس مشکل ما با” او اضافه شده هشدار در دراز مدت اثر بومرنگ اگر فقیر کشورهای در حال نادیده گرفته شده توسط کشورهای ثروتمند.

Covid-19 عفونت انتظار می رود به اوج در فقیرترین کشورهای جهان در سه تا شش ماه آینده با توجه به سازمان ملل متحد تخمین می زند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>