بریتانیا شروع به صدور آبی گذرنامه پست-Brexit

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا را صادر آبی گذرنامه ماه آینده برای اولین بار در تقریبا سه دهه پس از آن خروج از اتحادیه اروپا از دولت گفت: در روز شنبه.

جدید آبی جلد گذرنامه صادر خواهد شد و تحویل اوایل ماه آینده گفت: وزارت کشور به جای کبود گذرنامه که معرفی شدند در سال 1988.

آنها جالب اینجاست که ساخته شده در لهستان پس از قرارداد بحث برانگیز شد به چند ملیتی فرانسوی Thales.

“خروج از اتحادیه اروپا به ما یک فرصت منحصر به فرد برای بازگرداندن هویت ملی و ایجاد یک مسیر جدید در جهان” وزیر کشور گفت: Priti پاتل.

“با بازگشت به یاد آبی و طلا, طراحی, انگلیسی پاسپورت یک بار دیگر خواهد بود در هم پیچیده با ما هویت ملی و من نمی توانم صبر کنید برای, سفر, در, یک,” او اضافه شده است.

موضوع دیگری شد میدان نبرد از مبارزه با تروریسم در اروپا پس از جنگ دولت اعلام کرد در سال 2017 آن را بازگشت به سنتی آبی گذرنامه “برای بازگرداندن هویت ملی”.

از دست دادن آبی پوشش بسیار تاسف برخی از هنگامی که به جای آن با یک کبود یکی در خط با بسیاری دیگر از اتحادیه اروپا و سازمان ملل.

تغییر رنگ یک بازگشت به ظاهر اصلی از پاسپورت بریتانیایی با رنگ اولین بار در سال 1921.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>