بودجه اتحادیه: پیر آلوده کردن زغال سنگ نیروگاه های بسته شود می گوید: FM

نوشته شده توسط آمیتا سینها , Sowmiya Ashok | New Delhi, پونا | به روز شده در: 2 فوریه سال 2020 2:00:29 am

Union Budget, Union Budget 2020, Nirmala Sitharaman, coal power stations, indian express news حدود 80 نیروگاه با سوخت زغال سنگ — همه زیر 100 مگاوات ظرفیت به احتمال زیاد به تحت تاثیر تصمیم دولت.

اتحادیه دولت روز شنبه اعلام کرد که همه نیروگاه با سوخت زغال سنگ در ملاقات با تجویز انتشار کربن استانداردهای تعطیل خواهد شد.

در یکی دیگر از عمده تصمیم گیری برای سبز بخش در اتحادیه بودجه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman اعلام کرد 4,400 تومان کرور روپیه در 2020-21 مالی برای بهبود کیفیت هوا در شهرهای با جمعیت بیش از 1 میلیون نفر است.

“وجود دارد نیروگاه های حرارتی که قدیمی هستند و انتشار کربن سطح بالا هستند. برای چنین نیروگاه های ما پیشنهاد می کنیم که نرم افزار در حال اجرا آنها را توصیه به آنها نزدیک اگر انتشار بالاتر از هنجارهای از پیش تعیین شده. زمین خیلی خالی قرار داده می شود به جایگزین استفاده از” Sitharaman گفت.

منابع در دولت گفت: حدود 80 نیروگاه با سوخت زغال سنگ — همه زیر 100 مگاوات ظرفیت به احتمال زیاد به تحت تاثیر تصمیم دولت. بسیاری از این در حال حاضر شده است در خدمت اطلاع آنها گفت.

“این روند در حال حاضر آغاز شده است” یک منبع گفت. “این نیروگاه هستند و زیر 100 مگاوات ظرفیت آنها قابل توجه انتشار گازهای گلخانه ای با عملا هیچ گزینه ای برای پایین آوردن تولید گازهای گلخانه ای خود را از طریق تصویب فن آوری های جدید. چنین نیروگاه در حال حاضر شناسایی شده و در حال خواسته به پایین.”

بسیاری از این نیروگاه های متعلق به دولت و ممکن است برخی از مقاومت در برابر این تصمیم ،

هند گفت: در حال حاضر آن را نمی خواهد تحریم جدید هر نیروگاه با سوخت زغال سنگ پس از سال 2022.

در تمیز کردن هوا Sitharaman گفت: این مرکز خواهد به طور فعال کمک به دولت های ایالتی است که در حال تلاش برای بهبود کیفیت هوا در شهرهای خود. “پارامترهای مشوق خواهد بود ابلاغ توسط وزارت محیط زیست و جنگل ها و تغییر آب و هوا. تخصیص برای این منظور است 4,400 تومان کرور روپیه برای 2020-21,” او گفت:.

پنجاه و شهرستانها با جمعیت بیش از 1 میلیون سود را از این تصمیم.

فعالان محیط زیست در حالی که استقبال از این تصمیم گفت: دولت نیاز به بیرون آمدن با جزئیات به زودی.

Kanchi Kohli محقق ارشد مرکز تحقیقات سیاست گفت: “تخصیص 4,400 تومان کرور روپیه نشان میدهد که دولت در نظر آلودگی به عنوان یک مسئله حیاتی به آنها رسیدگی شود. با این حال این اطلاعیه آمده با وضوح در چه پول صرف خواهد شد. مثلا یارانه به زباله به انرژی گیاهان و یا سرمایه گذاری در دود برج شده اند راه حل های پیشنهادی در گذشته که غیر استارت و هزینه های بی فایده.”

هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر