‘تاسف’: وزیر شمارنده سونیا گاندی حمله با رجعت به سال 1984

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه وزیر Prakash Javadekar در روز چهارشنبه شدت انتقاد کرد در این کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی که رهبری حزب را در حمله به دولت مرکزی بیش از دهلی خشونت است که به کشته شدن حداقل 20 نفر است. Javadekar گفت: سونیا گاندی بیانیه پس از کنگره مشغول به کار کمیته قطعنامه به پایان رسیده بود politicise خشونت. او گفته بود: “مایه تاسف و زمینه صادر کند”.

به گفته پلیس و مقامات 20 نفر کشته و 250 زخمی در خشونت آغاز شده است که با نمونه های جدا شده از پرتاب سنگ در روز یکشنبه و به سرعت در حال تشدید into a full-scale جمعی شورش بیش از دو روز آینده. پلیس در حال شروع به سرکوب شنبه شب اما موارد خشونت را گزارش کردند از برخی از جیب در صبح روز چهارشنبه را به عنوان به خوبی.

Javadekar گفت: تلاش برای politicise خشونت اشتباه بود چیزی که به انجام است.

همچنین سازمان دیده بان | دهلی خشونت | ‘چیزهایی که اتفاق می افتد قبل از اینکه آنها را”: SC رساند پلیس

 

“در یک زمان مثل این به جای کمک به آرام کردن اوضاع کردن آنها سنجاق تقصیر را به گردن دولت” Javadekar گفت: با اشاره به این که این اولین بار نیست که کنگره تا به حال تصمیم به انتقاد از دولت است.

“سال گذشته بیش از حد کنگره پرسش های مطرح شده در Balakote حملات هوایی و قبل از آن در فولاد اعتصاب,” او گفت:.

کنگره اتحاد هدفمند اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و خواستار آن شدند که او را برای دست زدن به خشونت که مخالفان به عنوان “عظیم شکست”.

“آنها باید بدانید که او (Amit Shah) نام یک جلسه دیروز شده است و بالا بردن روحیه از پلیس. توسط politicising این خشونت کنگره است که کاهش روحیه پلیس” اتحادیه وزیر اطلاعات و رادیو و تلویزیون گفت.

طنز این است که این حزب است که خون سیک کشتار در دست آن است که صحبت کردن از این خشونت گفت: Javadekar ادعا که نخست وزیر سابق راجیو گاندی بود به حمایت از خشونت که شکسته بود پس از ایندیرا گاندی ترور در سال 1984.

Javadekar به نام تقاضا برای شاه استعفای “مسخره” از آنجا که او تا به حال شده است در تلاش برای کنترل این وضعیت از یک روز. “در سال 1984 سیک ها کشته شدند, در سراسر شهر در اینجا خشونت شده است موجود به یک منطقه است. اما یک پروب بگویید که آغاز خشونت” او گفت:.

“ما با اعتماد به نفس است که یک پلیس پروب ثابت خواهد کرد که از آغاز خشونت ها و آتش سوزی و حمله به پرسنل پلیس. بی جی پی و نه ارزان سیاست… حمله به دولت در یک زمان مثل این” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>