‘کسب و کار ناتمام’: ست رولینز می خواهد به صورت WWE Hall of Famer

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

ست رولینز در تبدیل خود را به یک ستاره بالا در WWE یک بار دیگر پس از پاشنه خود تبدیل و اعلام کرد ‘دوشنبه شب مسیح’ ابراز مایل به چهره چند بار قهرمان لبه در آینده نزدیک. لبه ساخته شده بازگشت او در رسلمنیا 36 جایی که او را شکست داد و رندی اورتن در یک مبارزه خیابانی. در مصاحبه با talkSPORT, ست رولینز گفت که او می خواهم به کار با لبه در آینده است. رولینز گفت که او تا به برخی از کسب و کار ناتمام’ با Rated-R Superstar به عنوان او در زمان ضرب و شتم در دست خود را در این سال رویال رامبل مسابقه.

رولینز در حال حاضر میله میله به صورت درو مک اینتایر برای قهرمانی WWE در پول در بانک در حالی که لبه است که هنوز دوره نقاهت بعد از خسته کننده مسابقه در رسلمنیا. این Covid-19 همه گیر شده است و تلفات در کسب و کار به عنوان WWE در حال حاضر تیراندازی در سالن خالی شده است وجود دارد و شدید کاهش بینندگان. در این وضعیت یک مسابقه بین دو ستاره می تواند یکی از جاذبه های بزرگ برای این شرکت خواهد شد و در نتیجه عمده بینندگان.

قبلا در مصاحبه با ESPN, Edge, گفت WWE که لبه مقابل AJ Styles نیاز به اتفاق می افتد. 11-زمان قهرمان نیز اضافه شده است که او را دوست دارم به صورت ست رولینز به عنوان آن خواهد شد در یک موقعیت بزرگ برای طرفداران. در میان ستارگان و او نیز ابراز تمایل خود را به صورت رومن رینز در آینده است.

“Kevin Owens Cesaro, ناکامورا, سامی زین Aleister سیاه, مطمئن, مت, معما, والتر, Tommaso Ciampa, شلوار مخمل کبریتی رویا. آنها همه به من مرد گفت:” لبه.

اخیر WWE برنامه نویسی نیز شاهد افزایش سینمایی منطبق با Undertaker vs AJ Styles and John Cena vs Bray Wyatt هر دو درآمد بسیاری از ستایش در رسلمنیا. رولینز ستایش آنها را برای بودن بسیار خوبی انجام شده تا کنون, اما گفت که امیدوار است “ما نمی برد و این مسابقات تبدیل به هنجار شده است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>