نرخ بیکاری در بریتانیا به بالاترین سطح از سال 1996; رکود اقتصادی شدید به احتمال زیاد می گوید: Rishi Sunak

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نرخ بیکاری در بریتانیا شروع به پریدن کرد یک رکورد مقدار در ماه آوریل به بالاترین سطح خود از سال 1990s تاکید بر تاثیر COVID-19 همه گیر است که در اقتصاد با وجود برنامه های دولت برای نگه داشتن کارگران در payman.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak عنوان شانس بهبود سریع در یک جلسه مجلس. او نمی تواند در تعهد به امن در هر شغل و یا کسب و کار. فوری به گزاف گویی نیست داده می شود.

“بدیهی است که تاثیر شدید خواهد بود,” او گفت:. “ما به احتمال زیاد به صورت یک رکود اقتصادی شدید دوست دارد که ما هرگز دیده می شود.”

مدعیان رسید توسط 856,000 در ماه آوریل به 2.1 میلیون دلار به بالاترین سطح خود از سال 1996 و افزایش 69 درصد از ماه قبل دفتر آمار ملی انگلیس روز سه شنبه گفت. ارقام تحت پوشش تنها در هفته اول این مستند گفت: Jonathan Athow یک آماردان در فایرفاکس.

به عنوان بد آن را به عنوان اقتصاددانان پیشنهاد شده اند می تواند بسیار بدتر است. دولت با ایجاد یک شغل احتباس برنامه برای جلوگیری از میلیون ها نفر از مردم از گذاشته شدن به طور موثر با قرار دادن آنها در دولت حقوق و دستمزد. بریتانیا خزانه داری گفت: 8 میلیون نفر قرار داده شده است در طرح کردند و که بیشتر از 2 میلیون شغل مردم را برای اعمال درآمد پشتیبانی می کند.

“این واقعیت بیکاری نیست در حال حاضر شات مراتب بالاتر با توجه به بزرگ سقوط در تولید ناخالص داخلی و بسته شدن موقت در حدود یک چهارم از کسب و کار است که نتیجه خوبی برای دولت” گفت: اندرو Wishart یک اقتصاددان در اقتصاد سرمایه. او گفت که نشان دهنده این واقعیت بسیاری از مردم شده اند furloughed به جای اینکه برکنار.

دولت دستمزد حمایت از طرح است که با توجه به درخواست کارفرمایان برای به اشتراک گذاشتن هزینه ها از ماه اوت پس از از دست دادن شغل می تواند سرعت بخشیدن اگر کارفرمایان تصمیم می گیرید که کسب و کار خود را نمی تواند زنده ماندن و تسلیم.

در میان این بخش سخت ترین ضربه شد مهمان نوازی و ساخت و ساز. فرصت های شغلی نیز به شدت کاهش یافته است با تعداد پست ها خالی سقوط 170,000 به 637,000 در سه ماه آوریل در مقایسه با سه ماهه قبلی است.

نرخ بیکاری در 3.9 درصد در اسفند ماه گذشته که کامل بازار کار آمار در دسترس هستند. کارشناسان پیش بینی این افزایش نسبت به 10 درصد سقوط.

اقتصاددان Kallum Pickering از Berenberg بانک گفت که افزایش در تعداد زیادی از کارگران بیکار به حدود 3.3 میلیون از حدود 1.35 میلیون دلار در مارس تا کنون بیش از اوج قبلی از 2.7 میلیون در ماه اکتبر سال 2011 در پی بحران مالی است. دیگران فکر می کنم آن می تواند به مراتب بالاتر به خصوص اگر وجود دارد یک دوم اوج در ویروس.

نرخ بیکاری اوج از 10 درصد خواهد بود و زیر نرخ در ایالات متحده, که در آن نرخ بیکاری آمار 14.7 ٪ در حال حاضر در مارس و پیش بینی افزایش بیشتر است.

دولت بریتانیا نیز اعلام کرد که روز شنبه آن را quadrupling اندازه وام های در دسترس برای کسب و کارهای بزرگتر که آسیب دیده اند و coronavirus بحران بسیاری از آنها در حال حاضر استفاده از این کار حفظ و نگهداری طرح برای قرار دادن کارگران در کردند.

وزارت خزانه داری گفت: شرکت در حال حاضر قادر به دریافت تا 200 میلیون پوند ($245 میلیون نفر) تحت Coronavirus بزرگ کسب و کار وقفه طرح وام 50 میلیون پوند قبل از. این طرح در دسترس است برای شرکت های با گردش مالی سالانه بیش از 45 میلیون پوند است.

Suren Thiru سر از اقتصاد در انگلیسی, اتاق بازرگانی گفت: تغییر “کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که بیشتر کسب و کار از تمام اندازه ها, دسترسی به دارایی آنها نیاز به کمک آب و این بی سابقه اقتصادی طوفان است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>