یک روز پس از انتخابات, کمیسیون (EC) قرار داده West Delhi, MP, Parvesh ورما در توجه بیش از یک مصاحبه که در آن او ادعا کرد که معترضان با حضور در شاهین باغ را “وارد خانه…تجاوز…و کشتن” یک جنجال تازه فوران در روز چهارشنبه زمانی که او دیده می شد تماس دهلی وزیر Arvind Kejriwal یک “تروریست” در یک ویدئو کلیپ در یک رویداد عمومی.

در یک ویدئو کلیپ Verma شنیده می شد گفت: “اگر Kejriwal می آید به قدرت دوباره Madipur خیابان را تبدیل به شاهین باغ. وجود دارد بسیاری از Natwarlals (cheats) مانند Kejriwal و aatankwadis (تروریست ها) مانند Kejriwal پنهان در دهلی نو. ما باید برای پرتاب آنها را. من موفق به درک اگر ما باید به مبارزه با تروریست ها در کشمیر و یا در برابر تروریست ها مانند Kejriwal در دهلی نو است.”

ورما ساخته بحث برانگیز سخن گفتن در یک رویداد سازمان یافته برای افتتاح بی جی پی در انتخابات در Madipur مونتاژ بخش برای نامزد خود کایلاش Sankhla.

هنگامی که تماس Verma گفت که او تا به حال به نام Kejriwal یک “Naxalite” و نه یک تروریست. کلیپ ارسال شده در رسانه های اجتماعی توسط چند نفر از جمله Aam Aadmi Party بارگیری Ankit لعل.

Kejriwal گفت که او نگران این رهبر بی جی پی را در نظر . “من شده اند کار روز و شب برای دهلی نو برای پنج سال گذشته است. من داد تا همه چیز برای مردم دهلی نو است. پس از پیوستن به سیاست من با مشکلات زیادی مواجه شده به طوری که من می تواند به بهبود زندگی مردم است. امروز در بازگشت, Bharatiya Janata Party خواستار من یک تروریست … این بسیار غم انگیز است,” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

بعد از آن در شب, Aam Aadmi Party (AAP) شکایت قبل از رئیس افسر انتخاباتی (مدیر عامل) دهلی نو در برابر ورما و خواستار ثبت نام از شاه در برابر او.

“Parvesh Verma آشکارا به نام Arvind Kejriwal به عنوان یک تروریست است. این یک اتهام با هدف خدشه دار کردن تصویر منتخب وزیر. این یک نقض آشکار مدل رفتاری…آن درخواست شده است که FIR ثبت نام در برابر ورما و مدیر عامل شرکت دهلی نو ممکن است ممنوعیت او از مبارزه در دهلی مجمع انتخابات سال 2020” در این نامه به عنوان خوانده شده.

ورما حذف شد از بی جی پی لیست ستاره فعالان روز چهارشنبه در کمیسیون انتخابات هند دستور زیر مصاحبه ای به خبرگزاری آنی که در آن او گفت: “Lakhs از مردم جمع آوری وجود دارد (شاهین باغ). مردم دهلی نو باید به فکر می کنم و تصمیم گیری. آنها را وارد خانه های خود را, تجاوز جنسی شما خواهران و دختران آنها را بکشند.”

AAP Rajya سبها MP سانجی سینگ آمار در BJP در روز چهارشنبه. “بی جی پی به طور مداوم با استفاده از زبان اعتراض علیه دهلی وزیر Arvind Kejriwal. با تماس Arvind Kejriwal, تروریستی, بی جی پی توهین کرده است دو کرور مردم دهلی نو. مردم را به پاسخ به BJP در فوریه 8,” سینگ به خبرنگاران گفت:.

ورما در ضمن ادعا ناشناخته caller تهدید او و خانواده اش. یک افسر پلیس گفت: Verma دریافت تماس در اطراف 8am. تماس گیرنده ادعا گفت: اگر او در ادامه به صحبت می کنند در برابر یک جامعه خاص “شما مراقبت گرفته شود”.

معاون کمیسر پلیس (New Delhi) Eish Singhal گفت: “ما به دنبال این موضوع” DCP گفت.

ورما توییتی یک تصویر است که به ذکر تعدادی از رواندا. “یک تهدید کال در صبح از این ندارد. پر کردن یک پلیس شکایت. @DelhiPolice.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im