ده سال خواهر Ganga و Jamuna هنوز برای بازیابی از نزدیک به نه ساعت تروما آنها قرار گرفتند در طول بحران گروگانگیری در Karthia روستا در جیس منطقه در روز پنج شنبه شب پدر خود گفت: در روز جمعه.

یک قتل متهم Subhash Batham بود برگزار شد 23 کودکان از جمله دوقلو, گروگان در زیرزمین خانه اش.

اگر چه Batham کشته شد در یک عملیات اواخر پنج شنبه شب این دو خواهر می ترسید که او هنوز هم در اطراف و می تواند آسیب برساند و آنها پدر خود را گفت.

“این حادثه را ترک کرده است تاثیر عمیقی بر ذهن خود و آنها اغلب شنیده می شود گفت: ‘عمو شلیک خواهد شد همه ما” گفت: Asharam کومار, پدر اواز یا موسیقی دو نفری.

پدر این دوقلوها گفت: او هنوز برای آمدن به شرایط با این مصیبت که او ‘که متولد شد پس از نماز جماعت قرار گرفتند.

Batham و همسر خود را به خانه خود در روز پنج شنبه بعد از ظهر به دعوت از دوقلوها به بهانه تولد دختر خود عمران و به یاد می آورد.

“Batham ما متقاعد شده است که او را به شیرینی و پول به دختران ما اگر آنها بازدید جای خود را به حضور در جشن تولد. ما فرستاده دختران ما به خانه خود” کومار گفت.

دوقلوها’ پدر گفت: زمانی که دختران خود را به عقب نمی آمد خانه و حتی بعد از 5 بعد از ظهر او رفت و به Batham ،

اما Batham حاضر به ارسال آنها را به صفحه اصلی و قفل درب گفت: کودکان نمی خواهد به عقب کومار گفت.

“در ابتدا ما سعی در ساکت کردن او آماده بود به گوش دادن. بعد از مدتی او باز آتش در ما. ما پس از آن به پلیس اطلاع,” او اضافه شده است.

این دو خواهر گفت: تمام کودکان اسیر خواسته شد به نشستن بی سر و صدا در زیر زمین و یا دیگری او (Batham) به ساقه همه آنها را.

“عمو همچنین به ما گفت که اگر ما را حفظ کند آرام او را به منفجر کردن یک بمب” خواهران گفت.

Akash Katheria a 12-year-old boy بود که در میان گروگان ها گفت: Batham همسر روبی شد به او کمک می کند و فریاد کودکان هر زمان که آنها فریاد در ترس است.

پسر هفت ساله, خواهر, لاکشمی گفت: آنها تا به حال هیچ چاره ای اما برای نگه داشتن آرام به عنوان Batham شد شلیک از داخل خانه.

این کودکان نیز گفت: او به آنها شکلات و بیسکویت. کودکان نجات داده شدند اواخر پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im