عدم اطمینان فراوانی به فوتبال را انتقال صنعت اتومبیل به توقف

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

با فوتبال داشتن زمین به توقف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس معمول انتقال شایعه آسیاب کاهش یافته است خاموش و هیچ کس مراقبت زیادی که در آن نیمار یا پل پوگبا ممکن است بازی در فصل آینده.

هیچ کس حتی نمی داند که فصل آینده ممکن است و تاثیر مالی در باشگاه های فوتبال و در نتیجه بازار نقل و انتقالات است و به احتمال زیاد قابل توجه است.

یک مطالعه توسط KPMG این هفته تخمین زده است که لغو بقیه این فصل هزینه باشگاه ها در سراسر اروپا پنج لیگ تا آنجا که چهار میلیارد یورو ($4.33 میلیارد دلار درآمد از دست داد.

این اثر حذفی می تواند enormous trickling پایین به کوچکتر باشگاه در سراسر جهان است.

پس از همه, نگاه مانند یک باشگاه موناکو که شرکت به طور متوسط سالانه مبالغ هنگفتی در سال های اخیر از فروش بازیکنان مانند Kylian Mbappe که رفت به پاریس سنت ژرمن در سال 2018 برای 180 میلیون یورو است. آنها سپس سرمایه گذاری پول در استخدام جدید, کمک به گسترش ثروت است.

“با توجه به وضعیت بین المللی باشگاه ها در حال رفتن به کمتر تمایل به پرداخت این نوع از مبالغ ما به دنبال” بستری موناکو معاون اولگ پتروف.

اما فراتر از نگرانی در مورد که Mbappe نیمار یا پوگبا می تواند نشانه ای برای وجود دارد بیشتر از نگرانی.

– آنچه در مورد بازیکنان خارج از قرارداد ؟ –

یوفا تعهد برای پایان دادن به اروپا فصل 30 ژوئن بود مطمئنا تا حدودی به دلیل آن است که عمل مشترک برای عقد قرارداد به اجرا تا آن تاریخ است.

بازیکنان مانند منچستر سیتی را داوید سیلوا Willian در چلسی یا پاری سن ژرمن تیاگو سیلوا و Edinson دیالیزی خواهد بود به ترک در تاریخ 1 ژوئیه حتی اگر فصل نشده است.

فیفا تا به راه اندازی یک گروه کاری است که می تواند اصلاح قوانین در نقل و انتقالات و تغییرات را به “محافظت از قرارداد برای هر دو بازیکن و باشگاه”.

اما باشگاه در حال حاضر نیاز به اقدام شدید برای دفع فاجعه مالی.

برخی از فرانسوی طرف از جمله لیون قرار دادن بازیکنان خود را در کوتاه زمان کار به عنوان وسیله ای برای صرفه جویی در پول. سوئیس لباس Sion لغو قرارداد نه بازیکنان که حاضر به رفتن به طور موقت در بیکاری است.

در اسکاتلند آن را غیر معمول نیست برای بازیکن قرارداد به پایان می رسد و بلافاصله پس از برنامه ریزی شده در آخرین بازی فصل در ماه مه. در هر صورت تلاش دل خواسته بازیکنان و کارکنان به قبول 50 درصد کاهش پرداخت.

ضمن اینکه بازیکنان جوان که خارج از قرارداد به یک مشکل اشاره David Venditelli یک عامل شرکت که نمره نشان دهنده آرسنال Alexandre Lacazette در میان دیگران.

“همه چیز را برای این بازیکنان که در یک موقعیت مخاطره آمیز. آنها هستند که بیشتر در معرض خطر,” او می گوید.

بیشتر عوامل ممکن است پیدا کردن خود را در بازار اما بزرگترین لیگ قهرمانان اروپا ستاره بعید است که نهفته است.

– تغییر دینامیک? –

فوق العاده-عوامل حفظ خواهد کرد بازی مانند مینو Raiola که شامل مشتریان پوگبا و بوروسیا دورتموند را Erling Braut Haaland.

Raiola گفت, اسپانیایی, ورزش, روزانه, Marca در این هفته گفت امیدوار است که “برای یک روز انتقال یک بازیکن به رئال مادرید” و “سعی کنید به آن را انجام دهد در این تابستان”.

در جای دیگر نوسانات بازار ممکن است تغییر کند. “در برخی از راه های مردم خواهد بود چشم دوخته اند تا چانه زنی می گوید:” یک عامل با دانش عمیق از بازار است. “مضطرب باشگاه تبدیل به یک فروشنده با انگیزه بنابراین وجود خواهد داشت یک آتش فروش مضطرب باشگاه به فروش دارایی های خود را.”

اما واقعیت این است که هیچ چیز اتفاق می افتد در حال حاضر.

“هیچ کس می خواهد به درگیر شدن در این نوع از چیزی که در حال حاضر. اصلی ما در حال حاضر است به مطمئن شوید که همه کارکنان ما نگاه کرد و بعد می گوید:” جاناتان بارنت که مشتریان شامل Gareth Bale.

“همه ما همان مشکلات با عدم قطعیت و همه چیز. ما در حال فکر کردن در مورد نقل و انتقالات تابستان و یا چون ما نمی دانیم که تا چه حد این چیزی است که برای رفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>