غیر قابل قبول, شکست, می گوید آرسنال رئیس Arteta

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

آرسنال باکاری سانیا به عنوان “غیر قابل قبول” راه سمت خود اذعان دو گل دیر به از دست دادن 2-1 در برایتون و هاو آلبیون در شنبه دوم خود را شکست پس از راه اندازی مجدد از لیگ برتر است.

نیکولاس په په را لذت بخش و پا زدن رایگان شبیه به آرسنال نقاط اما لوئیس غوطه دادن تساوی برای میزبان قبل از نیل Maupay زده و پنج دقیقه به زمان توقف.

شکست چپ آرسنال در نهم نقطه در جدول با 40 امتیاز از 30 بازی شش پشت پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد.

“من بسیار نا امید” Arteta گفت.

“این غیر قابل قبول است راه ما از دست این بازی. ما مانند رقابت و من می دانم که ما یک تیم جوان اما هنوز هم ما انداخت بازی دور. ما تا به حال برای قرار دادن آن را به رختخواب قبل از آن.

قبل از لیگ برتر به حالت تعلیق در آمد به دلیل همه گیر آرسنال در سه بازی بارسلونا در لیگ بود که دوباره امید خود را برای واجد شرایط برای اروپا است.

با این حال پس از از دست دادن به منچستر سیتی روز چهارشنبه و در حال حاضر برایتون به نظر می رسد یک کار دشوار است.

“ما نیاز به سعی کنید به بلند کردن بازیکنان است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که آنها واقعا به خوبی انجام می شود اما ما نمی توانیم به رقابت” Arteta گفت. “در این سطح شما نمی توانید به اهداف است که ما به دور است.

“این غیر ممکن است. من می دانم که ما یک تیم جوان اما در لیگ برتر اگر شما دو اشتباه بود شما از دست داده و دو گل. ما نمی توانیم قبول آن است.”

آرسنال نیز از دست داد دروازه برند لنو به یک آسیب زانو بعد از او درهم با Maupay فقط قبل از حاصل کار دو تیم. آرسنال بازیکنان واکنش نشان داد و با عصبانیت در رو به جلو که آمار نظرات او بی پروا.

“برخی از بازیکنان خود نیاز به یادگیری چه humilty-به ویژه یکی از آنها است. او صحبت کردن در تمام بازی او می گفت چیزهای بد” Maupay گفت. “من نمی خواهم بگویم چون من می تواند مشکل باشد. من فقط گفت که این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما بیش از حد صحبت در زمین.

“من فقط رفت و برای توپ است. من که نوع بازیکن — من نمی خواهم برای متوقف کردن تا زمانی که داور ضربات سوت.”

Arteta متوقف کوتاه نخوری او.

“من همیشه اعتقاد دارم بازیکنان هرگز قصد آزار کسی و من مطمئن هستم که او ندارد قصد به انجام این کار است.”

آن عظیم بود سه امتیاز برای برایتون که به خود پنج نقطه کوسن بیش سوم از پایین بورنموث در نبرد سقوط.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>