سازمان ملل متحد می گوید 7 یا 8 ‘top’ نامزد برای Covid-19 واکسن وجود دارد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان بهداشت جهانی رئیس گفت: وجود حدود هفت یا هشت “بالا” نامزد برای یک واکسن برای مبارزه با این رمان coronavirus و کار بر روی آنها در حال شتاب.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: U. N. شورای اقتصادی و اجتماعی تصویری جلسه اصلی تفکر دو ماه پیش بود که آن را ممکن است 12 تا 18 ماه برای یک واکسن. اما او گفت: شتاب و تلاش در راه است, کمک 7.4 میلیارد یورو (8 میلیارد دلار) متعهد شدند که یک هفته پیش توسط رهبران از 40 کشور و سازمانها و بانک ها برای پژوهش و درمان و آزمایش است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

او گفت: 8 میلیارد دلار کافی نخواهد بود و وجوه اضافی مورد نیاز خواهد بود برای سرعت بخشیدن به توسعه یک واکسن اما از همه مهمتر به تولید به اندازه کافی “را به مطمئن شوید که این واکسن می رسد همه — (و) هیچ کس نماند.”

“ما خوب نامزدها در حال حاضر” Tedros گفت. “آنهایی که بالا هستند در حدود هفت و هشت. اما ما بیش از یک صد نامزد.”

“ما در حال تمرکز بر روی چند نامزد ما است که می تواند احتمالا نتایج بهتر و تسریع کسانی که کاندیداهای بالقوه بهتر است,” او گفت:.

Tedros نمی شناخت نامزدها.

از ژانویه, او گفت:, “چه کسی کار کرده است با هزاران نفر از محققان سراسر جهان برای سرعت بخشیدن به آهنگ توسعه واکسن از ابتلا به مدل های حیوانی به کارآزمایی بالینی طرح ها و همه چیز را در میان.”

Tedros گفت: همچنین وجود یک کنسرسیوم متشکل از بیش از 400 دانشمندان درگیر در توسعه واکسن و تشخیص است.

این که رئیس تاکید کرد که Covid-19 “بسیار مسری است و آن را یک قاتل” با بیش از 4 میلیون نفر در حال حاضر گزارش شده که تقریبا 275,000 زندگی از دست داده است.

در حالی که موارد جدید در حال کاهش است در غرب اروپا در حال افزایش در شرق اروپا و آفریقا و آسیای جنوب شرقی مدیترانه شرقی و سایر مناطق, او گفت:.

Tedros گفت: “این بیماری همه گیر است که آموزش ما بسیاری از دردناک درس” به خصوص اهمیت داشتن قوی ملی و منطقه ای در نظام سلامت.

“و در عین حال در روند فعلی بیش از 5 میلیارد نفر خواهد شد و نه دسترسی به این خدمات ضروری تا سال 2030” — توانایی برای دیدن یک مددکار بهداشت دسترسی ضروری پزشکی و آب در حال اجرا در بیمارستان, او گفت:.

او تاکید کرد که به عنوان پاسخ به Covid-19 همچنان ادامه دارد سازمان ملل نیز باید ذخیره کردن پایه برای سالم تر و عادلانه تر جهان است.

“جهان صرف حدود 7.5 تریلیون بهداشت هر سال تقریبا 10 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی اما بهترین سرمایه گذاری ها در ترویج سلامت و پیشگیری از بیماری در مراقبت های بهداشتی اولیه در سطح است که صرفه جویی در زندگی و صرفه جویی در پول” Tedros گفت.

U. N. معاون دبیر کل آمنه محمد گفت: در این جلسه که همه ملت ها “در آن با هم” اما اولویت فوری و باید آسیب پذیرترین کشورها و جوامع است.

او به نام جدید برنامه تسکین بدهی برای کشورهای آسیب پذیر تا اقتصاد خود را بهبود می یابند.

و او گفت: اقدامات لازم برای محافظت و تحریک اقتصاد از نقل و انتقالات پول نقد به اعتبار و وام باید هدفمند در زنان “که اکثریت کسانی که در سخت ترین-آمار غیررسمی اقتصاد و کسانی که در خط مقدم جامعه پاسخ.”

رئیس سازمان بین المللی کار گفت: U. N. آژانس برآورد معادل 305 میلیون شغل تمام وقت از دست رفته خواهد شد در سراسر جهان در سه ماهه دوم این سال به پایان می رسد که در تاریخ 30 ژوئن.

ILO مدیر کل گای رایدر گفت: در این جلسه که در مقایسه با تنها 22 میلیون شغل تمام وقت را از دست داده بودند بلافاصله زمانی که بحران مالی 2008-2009 “بنابراین شما می توانید ببینید که ما در حال به طور کامل و در مکان های مختلف.”

رایدر گفت: همچنین اغلب فراموش شده است که 60 درصد از نیروی کار جهانی از 3.3 میلیارد مشاغل در اقتصاد غیررسمی بسیاری از آنها زنان است.

او گفت: سازمان بین المللی کار تخمین می زند که در ماه اول از همه گیر با قفل فراز و اقتصادی آتن “این افراد از دست داده اند به طور متوسط 60 درصد از درآمد خود را درآمد خود را از کار.” و آنها متمرکز در کشورهای با منابع کمیاب و ضعیف ترین سیستم های حفاظت اجتماعی او گفت:.

رایدر به نام برای همکاری های بین المللی برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز و به شدت تلاش برای حفظ شرکت های زنده حفظ شغل و حفظ ارتباط بین شرکت و کارگران حتی زمانی که آنها نمی توانند کار کنند در حال حاضر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>