سازمان ملل متحد پیش بینی ‘رکود عمیق’ در آمریکای لاتین به دلیل coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

آمریکای لاتین است که به عنوان “یک رکود عمیق” در سال 2020 با قطره انتظار می رود در این منطقه تولید ناخالص داخلی از 1.8 تا 4.0 درصد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس سازمان ملل متحد کمیسیون اقتصادی برای منطقه در روز جمعه گفت.

“ما در آغاز یک رکود عمیق. ما در مواجهه با بزرگترین سقوط در رشد است که این منطقه تا به حال گفت:” آلیشیا Barcena اجرایی دبیر کمیسیون اقتصادی ملل متحد برای آمریکای لاتین و کارائیب (CEPAL).

آمریکای لاتین بود و در حال حاضر تلاش اقتصادی با ضعیف رشد فقط 0.1 درصد در سال 2019.

به عنوان با دیگر نقاط جهان در منطقه اصلی بازار سهام دچار ضرر و زیان شدید به عنوان ویروس بحران ميگيرد و چندین ارز را فرو برد در ارزش در برابر دلار آمریکا است.

کاهش در فعالیت های اقتصادی با توجه به مستندات اعمال شده برای مبارزه با گسترش ویروس افت ارزش مواد خام و ضربه به گردشگری باید همه کمک به چشم انداز تاریک و دلگیر.

Barcena گفت: بهترین مورد طرح طول می کشد را به حساب تنها کاهش در فعالیت های اقتصادی با چین این منطقه بزرگترین شریک تجاری.

اما اگر یک قطره در تجارت با ایالات متحده و اتحادیه اروپا نیز میان به محاسبه و سپس سه تا چهار درصد انقباض است انتظار می رود.

– ‘بسیاری از بدبینی’ –

در همین حال رئیس مکزیک آندرس مانوئل لوپز Obrador شده است که به طور گسترده ای برای انتقاد از یک سهل انگاری رویکرد به همه گیر, سوال, پیش بینی رکود و حتی تناقض خود را در وزارت مالیه.

روز چهارشنبه وزارت دارایی کاهش انتظارات خود را برای سال 2020 از رشد 1.5 به 2.5 درصد کاهش به طیف وسیعی از 0.1 درصد رشد به 3.9 درصد انقباض.

“من دیگر چهره های, دیگر, داده, من صحبت کردن در مورد موقت بحران و که خواهد شد اجازه می دهد تا ما را به حرکت رو به جلو بسیار به زودی,” او گفت:.

“در بسیاری از بدبینی در جهان به ویژه در میان اقتصاد و دارایی رهبران و کارشناسان … من نمی به اشتراک گذاری است که از نقطه نظر.”

لوپز Obrador گفت: از آن ساخته شده هیچ حس به پیش بینی با توجه به همه گیر تا به حال ایجاد یک وضعیت غیر طبیعی از لحاظ اقتصادی و همچنین سیاسی است.

– ‘پاسخ فوق العاده ای’ –

پرو اعلام کرد این امر تضمین جدید بانک وام به 350,000 کسب و کار با ارزش $8.5 میلیارد به طوری که آنها می توانید پرداخت کارکنان و تامین کنندگان.

برخی از 314,000 از کسب و کار باید کمتر از 10 نفر از کارکنان گفت: رئیس جمهور مارتین Vizcarra توصیف این برنامه به عنوان “فوق العاده ای پاسخ به وضعیت فوق العاده ای.”

– ‘ویژه برنامه’ –

ونزوئلا دولت اعلام کرد که یک “ویژه برنامه” در برابر کمبود سوخت با توجه به شیوع ویروس و سخت آمریکا.

دولت اقدام به قرار دادن “ویژه عرضه سوخت طرح با هدف تضمین تحرک از بخش های اولویت” گفت: Tareck ال Aissami معاون رئیس جمهور در بخش اقتصادی.

ال Aissami مشخص نیست چه اقداماتی صورت خواهد گرفت اما گفت که لازم بود به دلیل تحریم های ایالات متحده در حال تولید با کمبود لوازم ضروری برای تولید سوخت.

– پرواز اجاره –

حدود 160 گردشگر اروپایی چپ نیکاراگوئه در یک پرواز چارتر از فرانسه به عنوان بخشی از تخلیه برگزار شده توسط اتحادیه اروپا را به خانه شهروندان رشته توسط coronavirus مستندات.

بسیاری از گردشگران ترک نیکاراگوئه هستند ،

“این یک عمل” به بازگرداندن 130,000, فرانسوی, گردشگران رشته با توجه به زمین هواپیما در سراسر جهان فیلیپ Letrilliart فرانسه سفیر نیکاراگوئه به خبرگزاری فرانسه گفت.

مسافران ارائه شد با ماسک صورت و گفته است که کسانی که در برگزاری نمایشگاه COVID-19 علائم خواهد بود قرنطینه در هنگام ورود خود را در فرانسه است.

حدود 600 گردشگران را ترک کرده اند نیکاراگوئه در این هفته در پروازهای چارتر توسط فرانسه و آلمان سفیر اتحادیه اروپا پلایو کاسترو گفت.

نیکاراگوئه گزارش شده پنج coronavirus موارد از جمله یک مرگ.

نیکاراگوئه آمده است در زیر آتش برای بستن مرزهای خود و یا تحمیل اجتماعی فاصله گرفته است. همچنین دعوت از شهروندان برای بازدید از سایت های گردشگری در طول هفته عید پاک.

– رشته –

این دولت اروگوئه روز جمعه مجاز دوم مسافری از استرالیا کشتی کروز گرگ مورتیمر به پیاده به دریافت درمان و پس از او نمایش داده می شود علائم COVID-19.

بیش از 200 نفر بیشتر از آنها استرالیایی و انگلیسی ها باقی می ماند رشته در هیئت مدیره باهاما-پرچم کشتی است که لنگر 20 کیلومتر از مونته ویدئو برای یک هفته.

زن 75 ساله استرالیایی مبتلا به ذات الریه گرفته خواهد شد به یک بیمارستان خصوصی در مونته ویدئو با توجه به اروگوئه نیروی دریایی. در اوایل این هفته 69 ساله استرالیایی با نشانه های مشابه نیز مجاز به پیاده.

اروگوئه وزیر خارجه ارنستو Talvi گفت: جمعه در یک کنفرانس مطبوعاتی که تنها کسانی که زندگی در معرض خطر خواهد بود و مجاز کردن کشتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>