کارشناس سازمان ملل خواستار حرکت به بخشش Khashoggi قاتلان به نام ‘طنز’

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

تصمیم جمال Khashoggi خانواده ببخش سعودی متهم به قتل او شد به عنوان هر دو تکان دهنده و پیش بینی شده توسط سازمان ملل متحد محقق کرد و در این مقاله نویس سابق قربانی یک “دولت قتل است.”

“همه ما که در طی 20 ماه باید گزارش وحشتناک از اعدام جمال Khashoggi و عدم پاسخگویی خود را برای کشتن می رود این” اگنس Callamard یک کارشناس در اعدام های فراقضایی در دفتر کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر در بیانیه ای گفت: جمعه. “عربستان مقامات در حال بازی کردن آنچه که آنها امید نهایی خواهد بود در عمل خود را به خوبی تمرین, تقلید مسخره امیز از عدالت در مقابل جامعه بین المللی بیش از حد آماده به فریب.”

Khashoggi بود عربستان و نویسنده سابق دولت خودی که از نقل مکان به ایالات متحده در سال 2017, جایی که او شروع به نوشتن یک ستون در روزنامه واشنگتن پست بود که اغلب بسیار مهم از پادشاهی ولیعهد و محمد بن سلمان. قتل و بریدن در کنسولگری عربستان در استانبول در ماه اکتبر 2018 موجب خشم بین المللی شوکه شده سرمایه گذاران در انگلستان و منجر به Callamard سازمان ملل متحد شد.

Khashoggi خانواده در روز جمعه اعلام کرد که آنها بخشید قاتلان تصمیم به احتمال زیاد به نتیجه در یک مهلت قانونی به پنج مرد محکوم به اعدام برای عملیات. “ما فرزندان شهید جمال Khashoggi اعلام کند که ما را ببخشد که به کشته شدن پدر ما به ما امید و به دنبال پاداش از خدا,” صلاح Khashoggi یکی از نویسنده پسران در توییتر نوشت.

یک دادگاه عربستان محکوم به مرگ در دسامبر اما حکم داد که ترور نبود عمد و گفت: نبود شواهد کافی برای تهمت زدن به دو مقام نزدیک به شاهزاده محمد.

گزارش Callamard سال گذشته متوجه شد که عربستان عوامل ثبت شد بحث در مورد چگونه به تجزیه Khashoggi بدن چند دقیقه قبل از او وارد کنسولگری در استانبول با اشاره به او را به عنوان یک “قربانی بره.” Callamard توصیه می شود تحقیقات بیشتر به شاهزاده محمد و مشاور سعود القحطانی بیش از این قتل است.

“پیگیری تحقیق و تفحص باید در حال حاضر انجام می شود – یک تحقیق با تمرکز بر زنجیره ای از فرمان و ارتباط فردی بدهی از جمله در بالاترین سطوح دولت” او گفت:. “عدالت برای جمال بدان معنی است که ما به عنوان یک جامعه بین المللی باید انجام دهید همه ما می توانیم برای جلوگیری و متوقف کردن اعدام روزنامه نگاران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>