سازمان ملل متحد قوانین دادگاه در قطر نفع در تحریم حمل و نقل هوایی مورد

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

قطر برنده یک نبرد قانونی سهشنبه در تلاش های خود برای پایان دادن به یک در حال اجرا در حمل و نقل هوایی تحریم توسط عرب همسایه زمانی که سازمان ملل متحد بالاترین دادگاه به نفع خود را در یک رویه اختلاف مربوط به تحریم.

دیوان بین المللی دادگستری را رد کرد و درخواست تجدید نظر در بحرین و مصر و عربستان سعودی و امارات متحده عربی از یک ماه ژوئن 2018 تصمیم سازمان بین المللی هواپیمایی کشوری به اخراج از کشور به چالش صلاحیت آن به قانون در حمل و نقل هوایی اختلاف است.

حکم پاک راه را برای ICAO قادر به حکومت قطر در مورد ثبت در اکتبر سال 2017 ادعا نقض تحریم های بین المللی حاکم بر کنوانسیون بین المللی حمل و نقل هوایی.

قطر وزیر حمل و نقل و ارتباطات جاسم سیف Ahmed Al-Sulaiti استقبال حاکم است.

“ما با اعتماد به نفس است که ایکائو در نهایت پیدا کردن این اقدامات غیر قانونی,” او گفت:. “این آخرین در یک سری از احکام که در معرض Blockading کشور ادامه داد: بی توجهی به قوانین بین المللی و با توجه روند. گام به گام استدلال های خود را در حال برچیده و قطر موقعیت توجیه.” مصر, بحرین, عربستان سعودی و امارات متحده عربی قطع روابط با قطر در تابستان 2017 بیش از حمایت خود را از مواضع گروه های مخالف است که مشاهده آنها به عنوان تروریست.

آنها همچنین راه اندازی یک تحریم اقتصادی, توقف قطر ایرویز پروازهای خود را با استفاده از حریم هوایی بسته کردن کشور کوچک تنها مرز مشترک با عربستان سعودی و مسدود کردن کشتی های خود را از با استفاده از پورت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>