شورای امنیت سازمان ملل برای بازدید از Kartarpur صاحب در پاکستان تور

سازمان ملل متحد رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ را مشاهده Gurdwara Darbar صاحب محل استراحت نهایی سیک بنیانگذار Guru Nanak Dev در Kartarpur در طول سفر خود به پاکستان در هفته آینده.

دبیر کل سازمان ملل خواهد رسید در اسلام آباد در روز یکشنبه و برگزاری جلسات دو جانبه با نخست وزیر عمران خان و وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی در آن روز صحبت می کنند و در یک رویداد در توسعه پایدار و تغییرات آب و هوایی.

اشاره به این حادثه تلخ خواهد شد “سفر به Kartarpur به بازدید مقدس, سایت Gurdwara Kartarpur صاحب” معاون سخنگوی فرحان حق به خبرنگاران گفت: در اینجا در روز دوشنبه.

سازمان ملل متحد و رئیس است که انتظار می رود به دیدار یکی از برجسته ترین سیک سایت های زیارت روز سه شنبه.

Guru Nanak Dev گذشته صرف 18 سال از عمر خود را در Kartarpur صاحب آن در حال حاضر تبدیل به بزرگترین سیک Gurdwara.

در 17 فوریه اشاره به این حادثه تلخ نیز صحبت می کنند در کنفرانس بین المللی در 40 سال میزبانی از پناهندگان افغان در پاکستان است که در حال سازماندهی شده توسط دولت پاکستان و آژانس پناهندگان سازمان ملل (UNHCR) همراه با کمیساریای عالی پناهندگان فیلیپو Grandi.

او را به شرکت در یک سطح بالا پانل بحث و رویدادهای دیگر در این کنفرانس است.

اشاره به این حادثه تلخ نیز در دیدار با رئیس جمهور پاکستان عارف Alvi.

دبیر کل خواهد بود در لاهور در فوریه 18, جایی که او را دیدار با دانش آموزان و شرکت در یک رویداد در پاکستان واکسیناسیون فلج اطفال مبارزه است. او را دیدار Gurdwara Kartarpur صاحب قبل از بازگشت به نیویورک در فوریه 19.

در ماه نوامبر سال گذشته شورای امنیت سازمان ملل با استقبال از افتتاح Kartarpur راهرو بین هند و پاکستان و گفت: این هموار راه را برای هماهنگی ادیان و درک.

“ما خوش آمدید #پاکستان و #هند باز #KartarpurCorridor امروز اتصال دو کلید سیک زیارت سایت هموار کردن راه برای هماهنگی ادیان و آشنایی با تسهیل روادید رایگان مرزی بازدید زائران به عتبات عالیات,” سخنگوی دبیر کل حال هنوز توییتی.

این Kartarpur راهرو لینک دیره بابا صاحب در Gurdaspur در هند و Gurdwara Kartarpur صاحب در پاکستان است. آن را باز کرد نخست وزیر خان در نوامبر 9 در یک تاریخی مردم-به-مردم ابتکار عمل بین دو کشور.

Gurdwara Kartarpur صاحب واقع شده است و در سراسر رودخانه راوی در پاکستان است و حدود چهار کیلومتر از دره بابا ناناک حرم در Gurdaspur منطقه پنجاب. با توجه به توافق بین پاکستان و هند 5,000 زائران از هند می تواند بازدید از حرم و روزانه تعداد را می توان با افزایش در آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر