شورای امنیت سازمان ملل به دنبال پایان دادن به تامین مالی از زغال سنگ برای صاف انرژی پاک شیفت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دبیر کل سازمان ملل متحد آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ کشور خواست روز پنجشنبه برای متوقف کردن تامین مالی برای ذغال سنگ و متعهد به ساخت جدید نیروگاه با سوخت زغال سنگ برای فعال کردن یک شیفت به انرژی پاک.

او در صحبت های مجازی انرژی های پاک انتقال اجلاس سران 40 کشور به نمایندگی از 80 درصد از مصرف انرژی و انتشار گازهای گلخانه ای. آنها در مورد مراحل شناور اقتصاد کاهش تولید گازهای گلخانه ای و سیستم های انرژی بیشتر انعطاف پذیر به تغییر آب و هوا.

به عنوان کشورهای با نگاه به احیای اقتصاد خود را از این رکود ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس دولت ها و سرمایه گذاران را خواستار شده است برای بازیابی بسته به تمرکز در بخش سبز محرک.

اتحادیه اروپا و کره جنوبی در حال حاضر متعهد سازگار با محیط زیست-فکر بهبود برنامه. اما اشاره به این حادثه تلخ گفت: برخی از کشورها استفاده می شود آنها را به هم سرپا نگه داشتن سوخت های فسیلی از شرکت های که در حال حاضر در حال مبارزه مالی و دیگران را انتخاب کرده اند برای پرش شروع نیروگاه با سوخت زغال سنگ.

“زغال سنگ است که هیچ جایی در COVID-19 بازیابی برنامه” اشاره به این حادثه تلخ گفت: در videolink سخنرانی به این اجلاس به میزبانی آژانس بین المللی انرژی (IEA).

او گفت: در مورد کسب و کار برای انرژیهای تجدید پذیر بود بهتر از زغال سنگ تقریبا در هر بازار و مشاغل سبز و پایدار رشد هر دو مهم است.

چین دومین اقتصاد بزرگ جهان و بزرگترین زغال سنگ تولید کننده گفت: آن متعهد شد به تمیز و کارآمد کم کربن توسعه بخش انرژی است.

“ما در حال رفتن به تلاش زیادی برای توسعه آبی و بادی و خورشیدی” ژانگ Jinhua مدیر ملی چین انرژی دولت گفت: جلسه مجازی.

اگر چه ذغال سنگ استفاده شده است کاهش در برخی از مناطق مانند اروپا و ایالات متحده و بسیاری از سرمایه گذاران را از زغال سنگ تامین مالی آن در حال رشد بوده است در دیگر نقاط جهان به عنوان اقتصادهای نوظهور می گویند استفاده از زغال سنگ مورد نیاز است برای رشد.

یک مطالعه اخیر نشان داد که چین نزدیک به 250 گیگاوات (GW) از سوخت زغال سنگ قدرت در حال حاضر تحت توسعه بیش از کل زغال سنگ ظرفیت قدرت ایالات متحده است.

دولت توافق کرده اند که برای جلوگیری از گرم شدن کره زمین به سطح امن تر برای جلوگیری از فاجعه بار اثرات تغییر آب و هوا و برای رسیدن به یک شبکه انتشار کربن صفر هدف تا سال 2050.

“انرژی جهانی تقاضا به شدت کاهش یافته است در این سال و به طوری که تولید گازهای گلخانه ای (با توجه به کروناویروس مربوط به مستندات). اما این که آیا آن کاهش خواهد دوباره بجای اول برگشتن یا نه ما نمی دانیم. وزیران تصمیم خواهد گرفت که از طریق سیاست های آنها در محل قرار داده گفت:” آژانس بین المللی انرژی, مدیر اجرایی, Fatih Birol.

آژانس بین المللی انرژی که توصیه می کند دولت های غربی در سیاست انرژی گفت: در هفته گذشته یک شتاب در انرژی پاک نوآوری مورد نیاز است برای رسیدن به یک هدف جهانی خالص کربن صفر تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050. آن را نیز تولید یک نقشه راه برای دولت ها به کاهش انتشار کربن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>