شورای امنیت سازمان ملل توصیه می کند مدرج-سازمان ملل نشست رهبران جهان در میان همه گیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیه است که سالانه جمع رهبران جهان در اواخر ماه سپتامبر که قرار بود به مناسبت سالگرد 75 از سازمان ملل متحد بود به طور چشمگیری کوچک به دلیل این که از COVID-19 بیماری همه گیر.

اشاره به این حادثه تلخ پیشنهاد در نامه ای به رئیس جمهور از مجمع عمومی که سران کشورها و دولت تحویل ضبط پیام در عوض تنها با یک دیپلمات ساکن نیویورک از هر یک از 193 U. N. کشورهای عضو حاضر در مجمع عمومی سالن.

مجلس رئیس جمهور Tijjani محمد-Bande گفت: تصمیم گیری در گردهمایی سالانه خواهد بود ساخته شده پس از رایزنی با سازمان ملل و کشورهای عضو.

نشست رهبران جهان معمولا به ارمغان می آورد هزاران نفر از مقامات دولتی و دیپلمات ها و نمایندگان جامعه مدنی به نیویورک برای بیش از یک هفته از سخنرانی, شام, پذیرایی, one-on-one جلسات و صدها نفر از برنامه های جانبی.

در سال جاری انتظار می رود را به خصوص تعداد زیادی از رهبران به U. N. ستاد به مناسبت تاسیس سازمان ملل متحد در سال 1945 در خاکستر جنگ جهانی دوم است.

اما نیویورک بوده و یک کانون بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 190,000 موارد و حدود 16,000 تایید مرگ.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: در این نامه برای اولین بار گزارش پرس تراست هند به دست آمده و سه شنبه توسط آسوشیتد پرس که اگر چه سپتامبر است برخی از ماه دور “جامعه پزشکی پیش بینی می کند که همه گیر خواهد شد و در ادامه به چرخه را با درجات مختلفی از شدت بسته به توانایی تحت تاثیر قرار کشور به اجرای تهاجمی شناسایی, تست, ردیابی و مهار اقدامات است.”

“انتظار می رود از این رو است که مسافرت های بین المللی محدودیت ممکن است در محل باقی می ماند برای برخی از مقاصد معنی قرنطينه ممکن است مسافران به و از شهر نیویورک,” او گفت:.

در حالی که مجمع عمومی می تواند در نظر تعویق انداختن نشست سطح بالا به یک تاریخ در سال 2021 او گفت: آن بهتر خواهد بود به آن را نگه دارید در شروع جدید مجمع عمومی جلسه در ماه سپتامبر.

این اجازه خواهد داد از U. N. کار “به ادامه بی وقفه البته در قالب های مختلف و برای رهبران جهان برای انتقال نظرات خود را در مسائل بین المللی مهم از جمله در واکنش بین المللی به این بیماری همه گیر و همچنین برای شنیدن نظرات دیگر رهبران” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

مجمع عمومی سخنگوی Reem آبازا شنبه تصریح کرد که “هیچ تصمیمی گرفته نشده” با توجه به سالانه جمع آوری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>