شورای امنیت سازمان ملل انتقاد از عدم همکاری جهانی در Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

سازمان ملل متحد انتقاد رئیس کل عدم هماهنگی های بین المللی در مقابله با Covid-19 همه گیر و هشدار داد که رفتن آن تنها سیاست بسیاری از کشورها نمی خواهد شکست coronavirus.

دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: در مصاحبه با آسوشیتد پرس که چه باید انجام شود این است که به کشورها درک کنند که با اقدام در انزوا “آنها در حال ایجاد این وضعیت است که خارج از کنترل” — که جهانی هماهنگی کلیدی است.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

Covid-19 آغاز شده در چین نقل مکان کرد و به اروپا و سپس به آمریکای شمالی و در حال حاضر به آمریکای جنوبی و آفریقا و هند, او گفت:, و برخی از مردم در حال حاضر صحبت کردن در مورد دوم امواج آینده در هر لحظه. در عین حال او گفت: “وجود دارد که در مجموع عدم هماهنگی میان کشورهای در پاسخ به Covid.”

اشاره به این حادثه تلخ گفت: این مهم است به استفاده از آن واقعیت “را به کشورها درک کنند که آوردن آنها با هم و کنار هم قرار دادن ظرفیت های خود را نه تنها در مبارزه با این بیماری همه گیر در راه هماهنگ اما در کار با هم به درمان تست مکانیزم واکسن … در دسترس به هر کسی که در این راه ما شکست همه گیر.”

دبیر کل گفت: هماهنگی سیاسی و اقتصادی و اجتماعی پاسخ به خرید اینترنتی از Covid-19 از جمله از دست دادن شغل و افزایش خشونت و حقوق بشر نقض خواهد شد و همچنین کمک به کاهش تاثیر این بیماری همه گیر.

از زمان شروع این بیماری همه گیر اشاره به این حادثه تلخ شده است تلاش برای بسیج بین المللی اقدام برای رسیدگی به آنچه که او می گوید بزرگترین بین المللی چالش پس از جنگ جهانی دوم است. به نام او برای جهانی آتش بس به همه درگیری ها در مارس 23 برای مقابله با Covid-19 اما پاسخ شده است بسیار محدود است.

و تماس, و تماس های مکرر توسط سازمان بهداشت جهانی رئیس بین المللی “همبستگی” به مبارزه با Covid-19 منجر به تغییرات قابل توجهی در ملی, روش برای مقابله با این ویروس.

“من نا امید و البته با عدم همکاری های بین المللی در این لحظه” اشاره به این حادثه تلخ گفت: “اما من امیدوارم که نسل جدید قادر خواهد بود تا همه چیز را در آینده تغییر دهید.”

دبیر کل نمی تنها از هر کشور اما ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متوقف تمام بودجه را به سازمان بهداشت جهانی را متهم به آژانس سازمان ملل متحد در زمینه مبارزه با این بیماری همه گیر از عدم پاسخ به coronavirus چون چین “کل” کنترل بیش از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن است تحت فشار قرار دادند برای اقتصاد ایالات متحده برای بازگشایی به عنوان Covid-19 موارد همچنان به افزایش در بسیاری از ایالات آمریکا. حدود 2.3 میلیون آمریکایی آلوده شده توسط ویروس ها و برخی از 120,000 فوت کرده اند با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

این بیماری همه گیر است که هنوز هم در حال افزایش است در برزیل که در آن وجود دارد بیش از 1 میلیون تایید Covid-19 موارد و تقریبا 52,000 مرگ و میر. پاسخ این کشور مواجه شده است به انتقاد از مارس که رئیس جمهور Jair Bolsonaro آغاز هجوم اجتماعی فاصله گرفت.

بریتانیا دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا در بیش 42,000 و دولت محافظه کار شده است به شدت انتقاد برای چه بسیاری از دیدن آن آهسته و مبهم پاسخ به مبارزه با این بیماری همه گیر.

“من فکر می کنم ما نیاز به ترویج فروتنی” اشاره به این حادثه تلخ گفت: “از آنجا که آن را تنها بر اساس تواضع و فروتنی است که ما درک ما فرصت و درک ما فرصت ما درک می کنیم نیاز به همبستگی و وحدت است.”

دبیر کل گفت که او می بیند “عظیم جنبش همبستگی” در جوامع و جوامع و صدای بیشتر گفت: به عنوان مثال یک واکسن باید “مردم واکسن در یک واکسن در یک اختلاف تجاری میان کشورها به ثروتمندان از آن بهره مند و فقیر نیست.”

“هنگامی که من گوش دادن به صدای از جوانان زمانی که من گوش دادن به صدای جامعه مدنی می بینم وجود دانه که امیدوارم کمیت در یک مقدار هماهنگی بهتر در آینده در اطراف پاسخ به بیماری های همه گیر مانند این یکی” اشاره به این حادثه تلخ گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>