سازمان ملل متحد بدن به حرکت دیوان عالی کشور بیش از کا هند می گوید: ما در امر داخلی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مقام حقوق بشر سازمان ملل در نظر دارد به فایل نرم افزار در دیوان عالی کشور در ارتباط با شهروندی (متمم) قانون (CAA) باعث دهلی نو می گویند روز سه شنبه که هیچ خارجی حزب اتحاد منبع مر در مسائل مربوط به حاکمیت این کشور است.

امور خارجی سخنگوی وزارت Raveesh کومار گفت: هند ماموریت دائمی در ژنو مطلع شد که دوشنبه شب توسط کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر, میشل باشله, در مورد برنامه به فایل مداخله نرم افزار.

همچنین سازمان دیده بان | ‘بسیاری از کشورها قبول کا NRC به هند را موضوع داخلی’: MEA

 

“این کا است که یک موضوع داخلی هند و نگرانی حاکمیت حق مجلس هند را به قوانین. ما قویا بر این باورند که هیچ خارجی حزب اتحاد هر منبع مر در مسائل مربوط به هند حاکمیت” کومار گفت.

او افزود: “ما در حال روشن است که کا است که قانون اساسی معتبر و مطابق با تمام نیازهای ما ارزش های قانون اساسی. آن است که انعکاسی از ما ایستاده ملی تعهد در رابطه با مسائل حقوق بشر ناشی از این فاجعه از تجزيه هند است.”

کومار بیشتر گفت: هند یک دموکراسی حکومت قانون است. “همه ما باید نهایت احترام و اعتماد کامل ما در قوه قضائیه مستقل. ما با اعتماد به نفس است که ما صدا و قانونی پایدار موقعیت خواهد بود تبرئه توسط دادگاه عالی” او گفت:.

هفته گذشته شیلی تا به حال ابراز نگرانی جدی در CAA و شورش در شمال شرقی دهلی نو و به نام در هند رهبری برای جلوگیری از خشونت بیشتر.

مدت کوتاهی پس از آن تصویب شده توسط پارلمان در ماه دسامبر سال گذشته حقوق بشر سازمان ملل متحد دفتر تا به حال توصیف کا به عنوان “اساسا تبعیض آمیز در طبیعت” و تا به حال نام آن را به بررسی می شود.

دولت گفت که کا بود که با هدف حمایت از اقلیت ها در بنگلادش و پاکستان و افغانستان اما سازمان ملل متحد در بدن اشاره کرد که قانون “گسترش همان حفاظت مسلمانان از جمله اقلیت فرقه”.

کمیسیون ایالات متحده برای آزادی بین المللی مذهبی (USCIRF) بیش از حد اعتراض به برگ برنده دولت برای عمل است. آن را قبلا خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای در نظر گرفتن تحریم ها علیه هند را رهبری اگر این قانون تصویب شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>