بریتانیا پرنس هری, و Meghan برای متوقف کردن با استفاده از “سلطنتی” با نام تجاری

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

شاهزاده هری و همسرش مگان دیگر نمی خواهد با استفاده از “ساسکس سلطنتی” برچسب زمانی که آنها شروع زندگی جدید خود را در خارج سلطنتی دایره درونی در بهار خود را سخنگوی روز جمعه گفت.

این زن و شوهر را به طور رسمی گام پایین به عنوان ارشد خانواده سلطنتی از مارس 31 و دیگر نمی خواهد انجام وظایف نمایندگی از ملکه الیزابت دوم و پس از آن تاریخ است.

“دوک و دوشس ساسکس قصد ندارند به استفاده از ‘SussexRoyal’ در هر قلمرو پست بهار سال 2020 گفت:” سخنگوی.

آنها نیز نمی خواهد با استفاده از نام جدید خود را, غیر انتفاعی, سازمان, با توجه به توان اعلام کرد در ماه های آینده او اضافه شده است.

این زوج در حال حاضر با استفاده از نام خود را محبوب Instagram حساب و یک وب سایت راه اندازی و پس از شوک اعلام. آنها همچنین ده ها تن از برنامه علامت تجاری برای محصولات مختلف است.

آنها اعلام کرد که زندگی جدید خود را آغاز خواهد شد در مارس 1, زمانی که آنها خواهد داد تا دفتر خود در کاخ باکینگهام — ملکه لندن اقامت دارد.

هری 35 ساله پسر دوم وارث آشکار شاهزاده چارلز باقی خواهد ماند ششم در خط به تاج و تخت بدون تغییر در خط جانشینی.

سابق افسر ارتش را نیز حفظ نظامی خود را در صفوف عمده ستوان فرمانده و رهبر اسکادران در ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی سخنگوی اعلام کرد.

او و مگان, 38, ادامه خواهد داشت, شناخته شده به عنوان دوک و دوشس Sussex.

آنها شده اند و زندگی در یک عمارت لوکس در کانادا و اقیانوس آرام در سواحل غرب با نوزاد خود را پسر مورچه از سال جدید.

هری و مگان برای اولین بار با استفاده از ساسکس سلطنتی نام وقتی که آنها خود را ایجاد خانوار زیر قسمتی از برادر پرنس ویلیام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>