انگلستان Covid-19 مطالعه با هدف واکسینه کردن بیش از 10000

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

محققان بریتانیایی تست آزمایشی واکسن جدید کروناویروس در حال حرکت به مطالعات پیشرفته و با هدف ایمن سازی بیش از 10 ، 000 نفر به تعیین اگر ضربه کار می کند.

ماه گذشته دانشمندان در دانشگاه آکسفورد آغاز شد واکسیناسیون بیش از 1000 داوطلب در یک مطالعه مقدماتی طراحی شده برای تست ضربه ایمنی. این نتایج نیست در عین حال اما روز جمعه دانشمندان اعلام کردند که در حال گسترش به 10,260 مردم در سراسر بریتانیا از جمله افراد مسن و کودکان.

اگر همه چیز می رود هموار “این ممکن است به عنوان اوایل پاییز و یا نسبت به پایان سال, شما می توانید از نتایج جستجو است که اجازه استفاده از این واکسن در یک بعد وسیع” پیش بینی اندرو Pollard سر آکسفورد واکسن ،

اما Pollard اذعان کرد هنوز هم وجود دارد بسیاری از چالش های پیش رو از جمله چه مدت آن را برای اثبات این واکسن کار می کند — به خصوص پس از انتقال کاهش یافته است به طور قابل توجهی در بریتانیا — و هر گونه پتانسیل تولید عوارض.

آکسفورد شات یکی از حدود ده آزمايش واکسن در مراحل اولیه بشر تست و یا آماده برای شروع عمدتا در چین ایالات متحده و اروپا است. دانشمندان هرگز ایجاد واکسن از ابتدا این سریع و آن را به دور از روشن است که هر یک از نامزدها در نهایت اثبات بی خطر و موثر است.

حرکت به چنین بزرگ اواخر مقیاس آزمون را تضمین نمی کند آکسفورد نامزد خواهد شد و رسیدن به خط پایان ، پولارد نمی تواند ارائه هر گونه اطلاعات از اولین آزمون اما گفت: نظارت هیئت مدیره دیده نشده و هیچ نشانه ای نگران کننده از عوارض جانبی.

یک مطالعه کوچک در میمون ها ارائه می دهد توجه داشته باشید از احتیاط: آکسفورد تیم و محققان از ایالات متحده موسسه ملی بهداشت نشان داد واکسن محافظت در برابر پنومونی اما هیچوقت از بین بردن coronavirus در بینی. پولارد در آن گفت: هنوز باز سوال که آیا عکاسی می تواند یک دندانه در چگونه این بیماری گسترش می یابد.

سوال دیگر این خطاب در مرحله بعدی آزمایش این است که چگونه ضربه را بر افراد مسن که در معرض خطر بالا از COVID-19. پولارد اشاره کرد کسانی که بیش از 70 اغلب نمی توانید به اندازه حفاظت از واکسن به افراد جوان است.

در اوایل این هفته داروسازی AstraZeneca گفت: آن را به حال امن آن موافقت نامه به تولید 400 میلیون دوز از آکسفورد-طراحی و توسعه واکسن تقویت شده توسط $1 میلیارد دلار سرمایه گذاری از دولت ایالات متحده در آژانس.

این AstraZeneca امیدوارم سرمایه گذاری خواهد ساخت واکسن های موجود در سطح جهان از جمله در کشورهای در حال توسعه گفت: لارنس جوان از دانشگاه وارویک. اما او هشدار داد, شات اثربخشی هنوز نامشخص است, با استناد به میمون پژوهش است.

“این پرسش جدی در مورد توانایی این واکسن برای محافظت در برابر عفونت در انسان و برای جلوگیری از انتقال ویروس” او در بیانیه ای گفت. “ما باید به فوریت بررسی دیگر واکسن نامزد.”

اغلب ممکن است واکسن که نگاه امیدوار کننده زود شکست بعد از تست گسترش به هزاران نفر از مردم — یکی از دلایل شلوغ زمینه مهم است. بسیاری از داوطلبان کار در راه های مختلف و ساخته شده با فن آوری های مختلف افزایش شانس که حداقل یک رویکرد ممکن است موفق شوند.

بسیاری از واکسن ها در این خط لوله با هدف آموزش به سیستم ایمنی تشخیص تند و تیز پروتئین است که خاتم جدید کروناویروس’ سطح بیرونی, پس از آن ابتدا به حمله اگر عفونت واقعی می آید همراه است. آکسفورد واکسن با استفاده از یک ویروس بی ضرر — یک شامپانزه ویروس سرماخوردگی مهندسی پس از آن نمی تواند گسترش به حمل ژن ها به صورت سنبله پروتئین به بدن است. یک شرکت چینی ایجاد یک شبیه شات.

دیگر پیشرو واکسن نامزدها از جمله یکی از NIH و مدرن, Inc., و دیگری توسط Inovio دارو به سادگی تزریق یک قطعه از coronavirus کد ژنتیکی است که به دستور بدن خود را به تولید سنبله پروتئین است که اعداد اول سیستم ایمنی بدن است.

در ضمن شرکت ها و دولت ها شروع به مقیاس تولید در حال حاضر هدف برای صدها میلیون دوز از نامزدهای آنها فکر می کنم ممکن است برنده واکسن مسابقه.

این یک قمار بزرگ است که می تواند اتلاف مقدار زیادی از پول اگر انتخاب خود را شکست و باید دور انداخته شود. اما اگر آنها خوش شانس دریافت و ذخیره واکسن تابه آن می تواند کمک به انبوه واکسن شروع چند ماه سریع تر است.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>