ظریف: ‘گله ایمنی’ ایستاده به نظر می رسد در مستندات

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پس از jettisoning بحث برانگیز “گله ایمنی'”استراتژی برای مقابله با کروناویروس که بر اساس این امید که جوان مردم را بیمار قرار می گیرند به طوری که آنها به دست آوردن ایمنی در برابر بیماری بوریس جانسون دولت منتقل شده است به “سرکوب” پس از انگلیسی و بین المللی نظر کارشناس هشدار داد که این امر منجر به مرگ و میر دسته جمعی.

به عنوان دولت در به روز رسانی آن پاسخ به بحران و جانسون شروع جلسات روزانه در خیابان داونینگ در این هفته آن را علنا اعلام کرد که دولت انتظار 60% به 80% از جمعیت آلوده توسط ویروس به عنوان بخشی از گله ایمنی رویکرد است.

در 80 درصد آن را متوسط 54 میلیون نفر و در 1% نرخ مرگ و 540,000 مرگ و میر. به عنوان انتقاد نصب شده و مقیاس چالش خطور بهداشت وزیر مت Hancock انکار کرد که گله ایمنی بود و سیاست دولت.

جانسون دولت در ابتدا رها مستندات انزوای اجتماعی و بهداشت عمومی اقدامات در محل قرار داده و در جای دیگر در اروپا شامل Covid-19 رفتن با این منطق است که افراد جوان را دریافت نسخه خفیف این بیماری و تبدیل شدن به سیستم ایمنی بدن به ویروس در نتیجه ساختمان “گله ایمنی” را کاهش دهد که اگر انتقال این بیماری resurges در زمستان.

کارشناسان بر این باورند گله ایمنی به اشتباه به قیمت از دست بریتانیا در وقت با ارزش. تغییر به سرکوب پس از مدل سازی توسط امپریال کالج کارشناسان نشان می دهد که آن می تواند در کاهش مرگ و میر به 20,000 – نتیجه افسر ارشد علمی پاتریک blue palace hotel گفت: “خوب خواهد بود نتیجه”.

با توجه به ریچارد هورتون سردبیر مجله لانست انگلستان دهکدهای از دست داد هفت هفته. وی یادآور شد دولت که این مجله تا به حال برجسته خطرات ناشی از این ویروس در اوایل ژانویه 24: “این بحران به طور کامل قابل پیشگیری” او گفت:.

جدید سیاست سرکوب می رود که منجر به یک مستند لندن در آینده نزدیک به عنوان پایتخت گزارش شده نزدیک به 1000 موارد با نیویورک در مرکز لندن مانند Westminster, Southwark کنزینگتون و چلسی در صدر لیست اکثر موارد.

لندن مستند شامل بستن قطعات زیادی از شبکه لوله و دیگر حالت های حمل و نقل. جانسون بستری شده در یکشنبه جدید که اقدامات مورد نیاز خواهد بود برای مقابله با این چالش است که تا به حال انشعابات در سراسر زندگی عمومی است.

شهردار لندن صادق خان خواست اهالی لندن به تنها استفاده از حمل و نقل عمومی ضروری سفر: “مردم نباید مسافرت با هر وسیله مگر اینکه آنها واقعا باید به”.

“لندن باید اجتناب از تعامل اجتماعی مگر اینکه مطلقا لازم است و این بدان معناست که آنها باید اجتناب از استفاده از شبکه حمل و نقل مگر اینکه مطلقا لازم است … تضمین سرمایه مهم کارگران می تواند حرکت در اطراف شهر بسیار مهم خواهد بود.”

پرسش های مطرح شده بیش جانسون توانایی منجر به پاسخ به این ویروس در چالش با پزشکان و دیگران اصرار دارد که بر خلاف ادعای دولت آنها در حال آزمایش برای coronavirus که نه تنها سلامت خود را, اما همچنین خدمات پزشکی در خطر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>