انگلستان وزیر Priti پاتل بالا رسمی واریز قلدری در ردیف

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

روز پس از دبیر خانه Priti پاتل و بالا کارمند در دفتر خانه فیلیپ Rutnam به طور مشترک رد کرده و ادعا قلدری توسط سابق Rutnam استعفا داد و در روز شنبه و در زمان فوق العاده ای گام رفتن با دلایل استعفای خود را.

با توجه به Rutnam خود را تجربه در روزهای اخیر بوده است “افراطی” و اضافه کرد که او دریافت کرده بود مبنی بر اینکه رفتار او شامل “فریاد و سوگند خوردن و تحقیر مردم غیر منطقی و تکرار مطالبات – رفتار است که ایجاد ترس و که نیاز به برخی از شجاعت به تماس”.

متهم پاتل از سازماندهی یک کمپین علیه او گفت: در یک بیانیه ویدئویی به بی بی سی: “در 10 روز گذشته من شده اند هدف از باطل و هماهنگ جلسه مبارزه است. از آن شده است ادعا شده که من در جریان رسانه ای علیه رئیس”.

“این – همراه با بسیاری از ادعاهای دیگر – کاملا نادرست است. دبیر خانه قاطعانه رد هر گونه دخالت در این کمپین به دفتر هیئت دولت. من متاسفم من او را باور نمی کند. او ساخته شده است تلاش من انتظار می رود برای خودش جدا از نظرات.”

“با وجود تلاش های من برای تعامل با او Priti پاتل ساخته شده است و هیچ تلاشی برای برقراری ارتباط با من به بحث در مورد این. من باور دارم که این وقایع را به من بدهید بسیار قوی در این زمینه به ادعای سازنده ناعادلانه اخراج خواهد شد و من دنبال این ادعا در دادگاه”.

“تجربه من بوده است اما به نظر من وجود دارد این است که آن بخشی از گسترده تر الگوی رفتاری ، یکی از وظایف من به عنوان دبیر دائمی بود و برای حفاظت از سلامت ایمنی و رفاه ما 35,000 مردم”.

“من دریافت کرده اند مبنی بر اینکه او انجام شده شامل فریاد و سوگند خوردن و تحقیر مردم غیر منطقی و تکرار مطالبات – رفتار است که ایجاد ترس و که نیاز به برخی از شجاعت به تماس”.

پاتل شده است موضوع گزارش گفته نشده که مورد اعتماد سازمان های اطلاعاتی بریتانیا که بنا به گزارش ها عقب نگه داشتن اطلاعات از او. او همچنین متهم به تلاش برای سهولت برخی از مقامات چنین گزارش شده است قاطعانه تکذیب کرد.

Rutnam استعفای می افزاید: پیچ های جدید به چرخش گزارش در مورد پاتل سبک کار. او گفت: او را سو دولت برای سازنده اخراج.

استعفای آید روز پس از کابینه وزیر علامت Sedwill آمار را در “unattributed جلسات” و نشت در رسانه ها گفت: آنها “besmirched این کشور سخت موفق به کسب شهرت برای حکومت داری خوب”.

در یک ایمیل به بوروکرات Sedwill گفت: “خلوص و صداقت محرمانه بودن و حسن نیت ارائه میدهد” بین وزرا و کارمندان دولت و مشاور ویژه بودند “بسیار مهم به اعتماد و اعتماد به نفس است که در آن خوب دولت بستگی دارد.”

FDA این اتحادیه برای ارشد خدمتگزاران مردم گفت: Rutnam استعفای یک نتیجه از مردم ناشناس ادعا می کند در مورد کارمندان دولت “که قادر به علنی از خود دفاع کنند”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>