انگلستان به دادگاه گفت: جولیان آسانژ تلاش برای تماس با کاخ سفید و هیلاری کلینتون بیش از داده های…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جولیان آسانژ تلاش برای تماس با هیلاری کلینتون و کاخ سفید هنگامی که او متوجه شد که unredacted کابل های دیپلماتیک آمریکا با توجه به ویکی لیکس در مورد به رها در اینترنت خود را وکیل خود گفت لندن استرداد جلسه در روز سه شنبه.

آسانژ است که به دنبال ایالات متحده در 18 فقره از نرم دولت ایالات متحده کامپیوتر و جاسوسی جرم داشتن به اتهام توطئه با چلسی منینگ پس از آن یک سرباز آمریکایی شناخته شده به عنوان برادلی منینگ به نشت صدها نفر از هزاران نفر از اسناد محرمانه توسط ویکی لیکس تقریبا از یک دهه پیش.

روز دوشنبه وکیل به نمایندگی از ایالات متحده گفت: در این جلسه که ص 48 بود می خواستم برای جرایمی که تا به حال در معرض خطر مردم در عراق, ایران و افغانستان که به کمک غرب و برخی از آنان بعد از آن ناپدید شد.

مقامات ایالات متحده می گویند اقدامات خود را در بی پروا انتشار unredacted طبقه بندی دیپلماتیک کابل قرار داده و خبرچینان, مخالفان و روزنامه نگاران و فعالان حقوق بشر در معرض خطر شکنجه و سوء استفاده و یا مرگ.

ترسیم بخشی از خود دفاع آسانژ وکیل علامت سامرز گفت: اتهاماتی که به او کمک کرده بود منینگ برای شکستن یک دولت رمز عبور را تشویق کرده بود به سرقت اطلاعات محرمانه و آگاهانه قرار داده و زندگی در خطر بود “دروغ و دروغ و دروغ”.

او گفت: لندن Woolwich تاج دادگاه که ویکی لیکس به حال دریافت اسناد از منینگ در آوریل 2010. او سپس یک معامله با تعدادی از روزنامه ها از جمله نیویورک تایمز بریتانیا نگهبان و آلمان اشپیگل شروع به انتشار redacted قطعات 250,000 کابل در نوامبر آن سال.

یک شاهد از اشپیگل گفت: وزارت امور خارجه آمریکا درگیر شده بود در پیشنهاد redactions در کنفرانس تلفنی سامرز گفت.

اما یک رمز عبور است که اجازه دسترسی به کامل unredacted مواد منتشر شده در یک کتاب توسط نگهبان خبرنگاران در مورد ویکی لیکس در ماه فوریه سال 2011 است. در ماه اوت یکی دیگر از روزنامه آلمانی گزارش آن را به حال کشف رمز عبور و آن را به حال دسترسی به بایگانی.

یک سخنگوی نگهبان گفت: نویسندگان گفته شد رمز عبور موقت بود و این کتاب شامل جزئیات در مورد محل فایل های.

زندگی مردم “در معرض خطر”

سامرز گفت: آسانژ تلاش برای هشدار دادن به دولت آمریکا خواستار کاخ سفید و تلاش برای صحبت و سپس – وزیر امور خارجه کلینتون گفت: “مگر ما چیزی زندگی مردم در معرض خطر قرار داده”.

سامرز گفت: وزارت امور خارجه تا به حال در پاسخ نشان می دهد که آسانژ تماس “یک ساعت”.

ایالات متحده خواسته بریتانیا به استرداد آسانژ در سال گذشته پس از او کشیده شد از سفارت اکوادور در لندن جایی که او در حال صرف هفت سال پر از سوراخ اجتناب از استرداد به سوئد بیش از جرم و جنایت جنسی اتهامات آن شده اند کاهش یافته است.

آسانژ در خدمت یک حکم زندان در بریتانیا برای پرش به قید وثیقه باقی می ماند و در زندان در انتظار ما درخواست استرداد

حامیان تگرگ آسانژ به عنوان یک ضد استقرار قهرمان که نشان داد دولت سوء استفاده از قدرت و استدلال می کنند که علیه او خطرناک است تخلف از روزنامه نگاران حقوق. منتقدان بازیگران او را به عنوان یک دشمن خطرناک از دولت است که تضعیف امنیتی غربی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>