مقامات انگلیسی نگران موج دوم coronavirus عفونت در اروپا و دریغ خواهد شد را بیشتر قرنطینه اقدامات احتمالا ظرف چند روز آینده وزیر بهداشت مت Hancock گفت: در روز پنج شنبه.

بریتانیا در هفته گذشته دوباره تحمیل 14 روز دوره قرنطینه در مردم پس از رسیدن از کشور اسپانیا, یک حرکت است که باعث ویران کردن به برنامه ای برای بازگشایی این قاره برای گردشگری در تابستان فصل بالا.

هنکاک متوقف کوتاه نامگذاری سایر کشورهای اروپایی است که همچنین ممکن است در نهایت به عقب در انگلستان قرنطینه لیست اما ذکر فرانسه به عنوان یک مثال از یکی که در آن عفونت به تازگی افزایش یافته است.

“من نگران موج دوم. من فکر می کنم شما می توانید یک موج دوم شروع به رول در سراسر اروپا و ما رو به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از آن را از رسیدن به سواحل این کشور و برای مقابله با آن” هنکاک گفت: در طی یک مصاحبه در اخبار آسمان.

“ما نگرانی قابل توجهی در مورد موج دوم که در حال آمدن است در سراسر اروپا است. و آن را نه فقط در اسپانیا … دارد اما در کشورهای دیگر بیش از حد که در آن تعدادی از موارد در حال افزایش است. و ما کاملا مصمم به انجام همه چیز را که ما می توانیم به حفظ این کشور امن است,” او گفت:.

وقتی پرسید که آیا انگلیسی ها باید آماده برای بیشتر اقدامات اعلام می شود ظرف چند روز آینده گفت: بله.

“تعداد موارد بالا رفته به شدت در برخی از کشورها در اروپا و … فرانسه در حال حاضر بیشتر موارد از ما در هر روز و در اسپانیا ما شاهد تعداد ساقه همین دلیل است که ما تا به حال به اقدام سریع است که ما از او گفت:” در صحبت با رادیو.

فرانسه گزارش داد تقریبا 1400 مورد جدید در روز چهارشنبه بیشترین افزایش روزانه در بیش از یک ماه است.

هنکاک گفت: مقامات بریتانیا مشغول به کار بودند در راه های ممکن برای کوتاه شدن دوره قرنطینه برای افرادی که از اسپانیا اما هیچ تغییر قریب الوقوع بود.

“ما در حال کار بر روی این که آیا با آزمایش مردم در آن قرنطینه امن برای آن است که پس از آن قادر به انتشار آنها در اوایل … اما ما نه imminently ساخت یک اطلاعیه در این باره گفت: در یک مصاحبه تلویزیونی.

او گفت که در بریتانیا تعداد موارد متوقف شده بود در حال سقوط بود و در بهترین حالت صاف بود که یک نتیجه از افزایش تماس های اجتماعی به عنوان مستند اقدامات باید به تدریج کاسته شده است. او از مردم خواست تا در حفظ و اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im