انگلستان تبدیل مگا مراکز کنفرانس به بیمارستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پیش بینی افزایش تعداد Covid-19 بیماران بوریس جانسون دولت اعلام کرده است که تبدیل از حداقل سه همایش بزرگ و مراکز نمایشگاه به بیمارستان مجهز برای درمان حداقل 4000 بیماران هر.

برای اولین بار از سه – اکسل مرکز در نزدیکی اسکله قناری در شرق لندن باز خواهد شد در هفته آینده. دو نفر دیگر سایت ها بیرمنگام مرکز نمایشگاه ملی و منچستر مرکزی مرکز کنفرانس – هر دو بیش از یک منطقه بزرگ با توجه به در اواسط ماه آوریل است.

“بیشتر از جمله بیمارستان ها را به دنبال خواهد داشت” گفت: Simon استیونس از خدمات بهداشت ملی انگلستان در جلسه توجیهی روزانه در خیابان داونینگ در شب جمعه است. اکسل مرکز تسهیلات به نام بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل.

آخرین آمار و ارقام نشان می دهد 759 مرده و 14,543 موارد در انگلستان است. لندن دارای بیشترین تعداد موارد: 4,637; پس Midlands با 2,090 دفاع کند گرفته شد. بیمارانی که بهبود شماره 135.M

استیونس گفت: “ما باید پیکربندی مجدد بیمارستان خدمات به طوری که 33,000 تخت بیمارستان در دسترس هستند برای درمان بیشتر coronavrius بیماران. این است که چرا ما در حال گرفتن فوق العاده اکشن جدید برای ساخت بیمارستان در بسیار کوتاه با شروع با بیمه خدمات درمانی بیمارستان بلبل.”

پس از این موضوع است که محدود به لندن او افزود: “من با توجه به متهور به ساختمان دو بیشتر NHS بلبل بیمارستان… با بیشتر از جمله بیمارستان ها به دنبال دارد.”

استیونس همچنین اعلام کرد فوری تست بهداشت حرفه ای پس از مواجهه با انتقاد شدید بیش از عدم وجود چنین تست.

“آن را ضروری و مهم به آزمون کارکنان خط مقدم که بیمار یا در حال خود جدا. تعدادی از تست های انجام شده دو برابر خواهد شد تا پایان هفته آینده نسبت به این هفته” استیونس اضافه شده است.

آن نازل شد در روز جمعه که coronavirus زده در قلب دولت بریتانیا تاثیر سه کلید افراد منجر پاسخ: نخست وزیر بوریس جانسون وزیر بهداشت مت هنکاک و افسر ارشد پزشکی کریس Ersin.

پرنس چارلز نیز آزمایش مثبت در اوایل این هفته شده و در انزوا در اسکاتلند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>