انگلستان مجموعه واکسن جدید گروه ضربت به عنوان Covid-19 تلفات بازدید 14,576

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا راه اندازی کرده است یک گروه ضربت به فوریت coronavirus واکسن و آماده سازی این صنعت به تولید آن در مقیاس پس از آن توسعه یافته است به عنوان 847 تازه مرگ گزارش شده با توجه به Covid-19 گرفتن مرگ و میر در کشور به 14,576.

پرداختن به روزانه خیابان داونینگ توجیهی, بریتانیا, کسب و کار, منشی, Alok شارما گفت: این واکسن جدید گروه ضربت رهبری دولت و مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel, یک همکاری بین کسب و کار و صنعت و دانشگاه.

هدف آن است که در هماهنگی تلاش ها برای کشف واکسن قیف منابع و حمایت از صنعت و موسسات تحقیقاتی و بررسی قوانین و مقررات برای حذف هر بلوک در پوسته پوسته شدن آن, او گفت:.

“ما نمی توانیم با قرار دادن یک تاریخ در زمانی که ما به یک واکسن. اما ما در یک کشور با تاریخ غنی از پیشگام علم و با پشتیبانی دولت ما و دانشمندان ما بهترین فرصت برای انجام این کار به سرعت به عنوان امکان پذیر است گفت:” هند-منشاء وزیر کابینه.

شارما نیز اعلام کرد 21 جدید پروژه های تحقیقاتی به دریافت وجوه از 14 میلیون پوند در دولت گلدان برای توسعه درمان و واکسن.

“انگلستان دانشمندان در حال کار به عنوان سریع به عنوان آنها می توانند برای پیدا کردن یک واکسن است که دعوا coronavirus صرفه جویی و حفاظت از زندگی مردم است. ما بصورتی پایدار و محکم ایستاده در پشت سر آنها در تلاش های خود را.

“واکسن گروه ضربت کلیدی برای هماهنگی تلاش ها برای سرعت بخشیدن به سرعت در حال توسعه و تولید بالقوه واکسن جدید, بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که آن است که به طور گسترده ای در دسترس برای بیماران به عنوان به زودی به عنوان ممکن است,” او گفت:.

در زیر جزئیات برخی از کار علمی مداوم به مبارزه با گسترش ویروس مرگبار یک پروژه جدید است که رهبری در دانشگاه آکسفورد به دادگاه ضد مالاریا, داروی اعتقاد به خواص ضد التهابی برای تعیین اینکه آیا آن را می تواند کاهش اثرات Covid-19 در نفر در گروه های در معرض خطر.

پزشک عمومی (GP) عمل جراحی در سراسر انگلستان دعوت شده برای شرکت در پیشگامانه دادگاه برای تعیین اینکه آیا آن را می تواند کاهش نیاز برای بیماران مبتلا به رفتن به بیمارستان و سرعت خود را بازیابی.

پروژه های دیگر دریافت حیاتی بودجه دولت جدید و گروه ضربت شامل یک امپریال کالج لندن ابتکار آزمایش یک واکسن علیه coronavirus است که با هدف برای بدن برای تولید بیشتر محافظتی آنتی بادی و بهداشت عمومی انگلستان در حال توسعه جدید آنتی بادی است که می تواند ارائه محافظت در برابر عفونت و بیماری پیشرفت coronavirus. بهداشت عمومی انگلستان نیز مطالعه چگونه Covid-19 می تواند انتقال از فرد به فرد با تعیین چه مدت می تواند زنده ماندن در هوا و در مواد مختلف موجود در بیمارستان ها و خانواده ها مانند پارچه و پلاستیک و فلزات و سرامیک. انگلستان در حال حاضر متعهد 250 میلیون پوند به تلاش های بین المللی برای توسعه coronavirus واکسن تحت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI). آخرین اطلاعیه را به هدف انگلستان یک رهبر بالینی واکسن ساخت و تست ساختمان های موجود بر روی تحقیق و توسعه تخصص.

“ما در حال انجام همه چیز ممکن است برای نجات جان انسان ها و ضرب و شتم این بیماری که شامل کار کردن صاف با کسب و کار محققان و صنعت برای پیدا کردن واکسن به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“انگلستان است که در جهان پیشرو در توسعه واکسن. ما بزرگترین کمک کننده به تلاش جهانی و آماده سازی برای اطمینان از ما می توانید تولید واکسن در اینجا در خانه به عنوان به زودی به عنوان عملا امکان” انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>