انگلستان توقیف 3.5 میلیون اد قرص عمدتا از هند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا پزشکی تنظیم کننده کشف و ضبط 3.5 میلیون اختلال در نعوظ (ED) قرص های با ارزش بیش از 10 میلیون پوند در سال 2019 – 96 درصد از آنها حمل از هند به مشتریان در انگلستان – به عنوان بخشی از یک کمپین برای جلوگیری از داروهای تقلبی از ورود به کشور.

داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس (MHRA) گفت: اکثریت قریب به اتفاق این قرص صادر شده بود از هند (96 درصد) و به دنبال آن چین (1.5 درصد) و کشورهای دیگر حسابداری برای کمتر از 1 درصد است.

با توجه به MHRA, مشکلات نعوظ را تحت تاثیر قرار تا 21 درصد از مردان در بریتانیا است که معادل 4.3 میلیون مرد. آن اضافه شده است که 44 درصد از مردان با اد 40 ساله و بیش از اند و نه به دنبال کمک های پزشکی و ممکن است خرید محصولات تقلبی آنلاین.

خواستار احتیاط در حالی که خرید سفارش داروهای آنلاین MHRA گفت: “جعلی اد مواد مخدر می تواند منجر به بیش از فقط یک اجازه دهید به پایین در اتاق خواب. وجود دارد هیچ راهی برای دانستن آنچه در آنها است و نه منفی و اثرات بهداشتی آنها می تواند داشته باشد”.

اد قرص در دسترس هستند از طریق داروخانه ها در یک پزشک.

“در حالی که آن را ممکن است به نظر می رسد جذاب به جست و خیز نیاز به یک ارزیابی از یک حرفه ای بهداشت و درمان با خرید داروهای آنلاین مردان با مشکلات نعوظ ممکن است قرار دادن سلامت خود را در خطر” تنظیم کننده اضافه شده است.

داروهای تقلبی ممکن است شامل هر گونه مواد تشکیل دهنده فعال و یا حتی بدتر ممکن است حاوی مواد سمی است که می تواند منجر به پیامدهای جدی سلامتی را MHRA گفت و اشاره کرد که بیش از نیمی از تمام داروها و تجهیزات پزشکی خریداری آنلاین جعلی یا تقلبی.

اغلب معامله گران غیر قانونی مطرح شده به عنوان مشروع تامین کنندگان فروش داروها هستند که بدون مجوز برای بازار انگلستان و وسوسه انگیز ارائه قیمت های پایین تر از مقدار واقعی مقامات گفت. به عنوان بخشی از #FakeMeds کمپین راه اندازی شد در سال 2016 MHRA و ترک خورده است و پایین در سایت های فروش محصولات بدون مجوز.

مارک جکسون MHRA سر اجرای قانون گفت: “جعلی اد مواد مخدر ممکن است شما نتیجه شما می خواهید و یا حتی شما را بیمار است. هر دارو خریداری شده از یک سایت ثبت نشده ممکن است جعلی و نمی خواهد دیدار با کیفیت و استانداردهای ایمنی”.

این MHRA مسئول تنظیم تمام داروها و تجهیزات پزشکی در انگلستان با تضمین کار می کنند و قابل قبول امن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>