بریتانیا می گوید: “بسیار کمی پیشرفت’ ساخته شده نسبت به ارسال-Brexit مقابله

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا رئیس مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره دیوید فراست گفت: انگلیس و اتحادیه اروپا را ساخته اند “بسیار پیشرفت محدود” به سوی یک معامله پس از آخرین دور از مذاکرات.

“ما ساخته شده بسیار کمی پیشرفت به سمت توافق بر مهم ترین برجسته مسائل بین ما” فراست گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای در روز جمعه.

اتحادیه اروپا اصرار از جمله مجموعه ای از رمان و نامتعادل پیشنهادات در اصطلاح “سطح زمین” و بلوک خواسته های شیلات در حال موانع اصلی توافق فراست گفت.

فقط یک دور از مذاکرات باقی مانده قبل از دیدار با سیاستمداران در ماه ژوئن برای تصمیم گیری در این راه به جلو با هر دو طرف با هدف به اعتصاب یک معامله در اطراف اکتبر. نخست وزیر بوریس جانسون بارها رد تمدید مهلت بالا بردن چشم انداز بریتانیا پایان دادن به آن پست-Brexit دوره گذار در دسامبر. 31 بدون ایران, قرار دادن فشار در یک اقتصاد در حال حاضر در وضعیتی وخیم از coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>