انگلستان تنظیم می گوید محاکمه HCQ برای Covid-19 می توانند رزومه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

جهانی محاکمه طراحی شده برای پیدا کردن که آیا ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین (HCQ) می تواند به جلوگیری از عفونت با Covid-19 راه اندازی مجدد خواهد شد و پس از اخذ تایید از انگلستان داروهای آژانس. داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس تصمیم در دادگاه می آید پس از مواد مخدر داشت در یکی دیگر از انگلستان محاکمه به هیچ سود برای بیماران در حال حاضر آلوده با Covid-19.

بریتانیا ‘هند’ می رود به جدید مستند

نخست وزیر بوریس جانسون روز سه شنبه اعلام کرد £5 میلیارد بسته اقتصادی برای بهبود یافتن از آنچه که او به نام “فاجعه” از cornavirus همه گیر به عنوان east Midlands شهر لستر با جمعیت زیادی از مبدا هند رفت و به انگلستان اولین محلی مستند.

Harping در شعار “ساخت, ساخت, ساخت” Johnson جلب مقایسه با رئیس جمهور سابق آمریکا فرانکلین Roosvelt را “معامله جدید” که در زمان این کشور از افسردگی در 1930s.

انگلستان است که با توجه به سهولت مستند محدودیت در شنبه اما لستر خواهد بود از مطالعه خارج شدند با توجه به افزایش عفونت به خصوص در میان افراد جوان است. عفونت بالا به خصوص در مناطق از قبل موجود محرومیت اقتصادی مانند Evington.

جانسون گفت: “بیش از حد بسیاری از نقاط این کشور احساس کرده اند را نادیده گرفته دوستش به عنوان اینکه کسی گرفته بود یک تصمیم استراتژیک است که سرنوشت خود را ندارد به عنوان مقدار به عنوان کلان شهر.”

اقتصادی بسته شامل ساختمان جدید خانه و مدارس و کمک های مالی بیشتر برای خدمات بهداشت ملی مقابله با بحران مهارت و پل زدن شکاف در اتصال و بهره وری و فرصت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>