بریتانیا مطبوعات ناظر به رد شکایت توسط پرنس هری بیش از یک تلخیص مقاله روزنامه گفته است که حیوانات وحشی تصویر در عکس او نوشته شده در Instagram به حال تخدیر شده و گره خورده است.

هری ملکه الیزابت نوه ارسال شده عکس های او تا به حال گرفته شده از حیات وحش آفریقا در Instagram حساب که پس از آن 5.6 میلیون پیروان به مناسبت روز زمین و برجسته کردن تلاش های حفاظت.

اما ایمیل در روز یکشنبه, روزنامه, گزارش ماه آوریل گذشته که عکس ها تا به حال نشان داد و نه داستان کامل. آن گفت: حیوانات درگیر شده بود tranquilised و که یک تصویر از یک فیل در مالاوی در حال ویرایش بوده است به طوری که آن را ممکن است برای دیدن وجود دارد یک طناب در اطراف پاهای عقبی آن.

“دارو و افسار … چه هری نیست به شما بگویم در مورد آن هیبت الهام بخش عکس های حیات وحش” خواندن تیتر.

شاهزاده استدلال این گزارش نادرست به دلیل آن را نشان داد او تا به حال عمدا گمراه عمومی به فکر می کنم که او برتر حیات وحش عکاس که تا به حال دستگیر تصاویر تحت شرایط خطرناک مستقل مطبوعات استانداردهای سازمان (IPSO) watchdog گفت.

هری گفت: او عنوان کرده بود روشن حیوانات بودند در حال نقل مکان به عنوان بخشی از تلاش های حفاظت و عکس تنها شده بود و ویرایش برای دیدار با Instagram را قالب بندی مورد نیاز است.

این مقاله گفت: هری تا به حال توضیح داده نشده شرایط عکس برای پیروان او و این که او تا به حال نیاز به محصول تصاویر را در راه او.

IPSO شکایت کمیته پشتیبانی این مقاله استدلال و رد هری ادعا می کنند که این مطلب نادرست است.

“این کمیته نمی داند که آن را به طور قابل توجهی گمراه کننده که به گزارش عکس ارسال شده در شاکی را Instagram account را کاملا بگویم داستان کامل و شاکی بود نه توضیح داد: شرایطی که در آن عکس گرفته شده بود ،

هری و آمریکایی خود را همسر مگان به طور فزاینده تبدیل شدن به درگیر در جنگ با بریتانیا روزنامه تلخیص.

Meghan است تحت پیگرد ایمیل در روز یکشنبه بیش از آن انتشار نامه خصوصی او فرستاده به او پدر توماس Markle و هری متهم کرده است برخی از روزنامه ها از قلدری خود را در همان راه آنها درمان خود را پرنسس دایانا که کشته شد در یک تصادف ماشین در سال 1997 به عنوان کرایه تاکسی و توپ رو دور از تعقیب paparazzi.

در اوایل این ماه این زن و شوهر که در حال حاضر در کانادا با نوزاد خود را پسر مورچه اعلام کرد آنها دیگر استفاده از عنوان سلطنتی و به دنبال مستقل زندگی جدید بر اساس به طور عمده در شمال امریکا است.

هفته گذشته وکلای دوک و دوشس ساسکس به عنوان آنها به طور رسمی شناخته شده است, هشدار به رسانه ها به استفاده از paparazzi عکس از زن و شوهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im