انگلستان PM جانسون به بیمارستان منتقل شده 10 روز پس از آزمایش مثبت برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر بوریس جانسون شده است و بستری در بیمارستان برای آزمایش خیابان داونینگ گفت: یکشنبه شب و اضافه کرد که آن را “نه یک اورژانس پذیرش” است و او همچنان در اتهام به دولت بریتانیا است.

یک سخنگو گفت: “در مشاوره از دکتر خود را نخست وزیر کرده است امشب شده بستری در بیمارستان برای آزمایش. این یک گام احتیاطی به عنوان نخست وزیر در ادامه به علائم مداوم coronavirus ده روز پس از آزمایش مثبت برای ویروس”.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

“نخست وزیر با تشکر از خدمات درمانی کارکنان برای همه باور نکردنی خود را کار سخت و انگیزش عمومی برای ادامه به دنبال دولت را توصیه به ماندن در خانه محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

Johnson, 55, تا به حال coronavirus به مدت ده روز و در ادامه به مداوم علائم از جمله درجه حرارت بالا. آن در نظر گرفته شد معقول برای پزشکان برای دیدن جانسون در فرد پس از او تا به حال علائم در انتخابات گفت:, و اضافه کرد که او همچنان در تماس با همکاران وزرا و مقامات.

جانسون آزمایش مثبت برای coronavirus از 10 روز پیش تاکنون در انزوا. شریک زندگی خود را, کری Symonds که حامله است و همچنین آزمایش مثبت است اما دوره نقاهت.

هندی, کمیساریای عالی Ruchi Ghanashyam در توئیتر خود نوشت: “مایل هستم @BorisJohnson سلامت خوب و سریع و بهبودی کامل”.

جانسون که تا کنون شده است در انزوا در Downing Street منجر شده است دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر از طریق برگزاری کابینه و دیگر جلسات از راه دور.

خیابان داونینگ قبلا اعلام کرد اگر او قادر به انجام وزرا نخست توابع وزیر امور خارجه Dominic Raab منجر به دولت بریتانیا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>